Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Kínából...

Mi a véleményetek a Kínából rendelt telefonokról? Persze értem kínai cuccok fikázását meg minden de érdekelne

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerősöm Kínában vett egy IPhone-t és fél év múlva (alig használta) lejött a hátuljáról az alma.Mint valami matrica ;)

2013. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dee.. ha nem applet akarok venni?xd
2013. nov. 3. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem mondtam hogy vegyél olyat! xd
2013. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XDDoké:D
2013. nov. 4. 20:47
 5/6 anonim válasza:

Én 3 kínai telefont nyűttem el! Az egyik nem bírta csak fél évig másik kettő 1- a másik valamivel több mint 1 évet bírt.

Nekem nem volt lényeges a tudás mert csak telefonálok, és sms így nem számít a nagy teljesítmény :) arra pedig tökéletes volt.

Ez csak az én véleményem, de az biztos h van közte gyenge minőségű is :) és az is biztos hogy nem komoly technikák de rossznak nem mondhatnám mert sokan azt várják el tőlük mint az eredetiktől ezért csalódnak! "ízlések és pofonok"

az 1 telefon olyan 67 dollár volt Kb 15e Ft ez szép teló volt és nagy de mivel élőben nem láttam nem tetszett de meg is adta magát amint próbálkoztam az androiddal szórakozni :)

másik kettő ugyan olyan Nokia Lumia kinézetű androidos telefonok ezek jók 1-1.5 év élettartama van de nem nagy szám viszon kb. 10e Ft 47 dollár értékű.

Mint írtam nem használom csak telefon+sms arra ugyanolyan jó!

Ha belegondolok h nem költöttem többet, mint normál ember 3 év alatt telefonra mert az eredeti telók is itt körül bírhatják :)

De nekem legalább változatos volt a telefonkészletem így mindíg tetszett h ha újítottam :DD

2013. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha értem:D rendben köszönöm szépen!!:DDD
2013. nov. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!