Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon átverés ez a telefon,...

Vajon átverés ez a telefon, vagy megvehetem lelkiismeret furdalás nélkül?

Figyelt kérdés

Ez az:


[link]


Tudom,hogy ez a hamis iphone,de igazából nincs szükségem csúcsmobilra,nekem bőven elég,ha tudok vele sms-t írni és hívni:)Viszont nagyon tetszi,hogy IPhone külseje van és Hello Kitty-s:)Szerintetek gyorsan tönkre menne?Egyáltalán lehetne itthon hazsnálni?Mert tudom,hogy japán és könyékén tök más frakvenciát vagy mit használnak mint itthon.Nem értek hozzá,úgyhogy bocsi:)

SZóval adnátok tanácsot?:))


2009. nov. 17. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg tudnád használni, mert 4 frekvenciát írja. 2 db simkártyát tud egyszerre kezelni. Viszont ezek a kínai telefonok mind szoftveres, mind hardveres téren ócskák és még veszélyesek is (egészségkárosító rádiójele van meg ilyenek, még hivatalos engedélyük sincs). Ha elromlik dobhatod is el. Mobilarénán olvasd el egy-két kínai teló tesztját.
2009. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Húúú köszi:)Sejtettem,hogy gagyi,csak hát olyan édes:)


e akkor milyen Hello Kitty-s telót vagyek:(

2009. nov. 17. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson F305 ;) ezt a telefont hello kittys dizájnal gyártják
2009. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a haveri körömben már jártak ugy h eredeti iphone többször volt szervizelve mig a másolatnak semmi baja.Annyi az egész h nincs rajta iphone szoftver és nem 20000megapixeles a kamera és no gps.Am. ugyanaz.
2009. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jah és lehet lepontozni h hülye vagyok mert ti másképp gondoljátok
2009. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az Sony ajánlást:9



Na itt az ellenpélda:D Hoppá Hoppá:DMondom a kamera gps nem számít,nem hajtok csúcsszuper kategóriára,csak cuki legyen,tudjak telózni és sms-ezni:)


Ez a gyártmány van nekik is 3.?Az tart vissza amúgy,hogy mi van ha mondjuk az aksi bekakál.Vagy vmi más baja lesz.Mi van ha nemtudják megcsinálni,hiszen otthon ezt még tuti nem kapni,csak neten keresztül:S

2009. nov. 17. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
2 akku van hozzá,nem kell félned hogy elromlik több mint 1 éve használok SchIpone i9-et és az egyik akku 5! napig a másik 3-ig bírja! Amugy akik ezekkel foglalkoznak azok általában pótalkatrészeket is be tudnak szerezni. Tele van velük a Vatera.
2009. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kínai osztálytársam aki már itt szül., kínában vett egy nokiát, nem tudom eredeti-e, de tudja használni
2009. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nah újabb 2 mellette:)


Mégis félek,h ha elromlik akkor mit csinálok vele:SAjjjj megőrjít ez a bizonytalanság:D


De lehet megvezsem,van ahol már 10ért megtudnám kapni,az jó lenne:)

2009. nov. 17. 22:00
 10/12 anonim ***** válasza:
vedd meg 10 ezerért annyira megéri hacsak 1-másfél évig bírja
2009. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!