Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows 8-as vagy androidos...

Windows 8-as vagy androidos telefon? Melyik jobb hosszabb távon?

Figyelt kérdés
hétköznapokra,játékra,facebookozásra,zene hallgatásra,netezésre.
2013. nov. 27. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs Windows 8as mobilt, Windows Phone 8 van.

Ezekre a dolgokra elég egy Lumia 520 amiket leírtál

2013. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jót hallottam arról a tlóról, de engem az érdeklene, hogy melyik a jobb hosszabb távon? Az android vagy a windows?
2013. dec. 2. 19:44
 3/5 anonim válasza:
Nekem volt mind 2 . Imádom a droidot, a Windows p 8 se volt rossz. Ha a hosszú távú megbízhatóságot nézzük akkor a Wp 8. Egyetlen hátránya hogy nincs rá sok app
2013. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen WP8. Használtam mind a kettő, és sokkal gyorsabb, stabilabb a Windows. Utáltam az androidban, hogy állandóan kiakad, lassú. Néha egyszerűen behülyül a szoftver, és nem képes telefonálni. Windows Phoneal ilyen még nem volt, sőt ennél kisebb probléma sem.
2014. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és eddig Windowson nem találtam olyan alkalmazást, amire szükségem lett volna, de nem találtam az áruházban. Szóval azt se mondanám, hogy túl kevés az app. Viszont cserébe nem árasztják el szeméttel a telefont, ami androiddal gyakran előfordul, hogy már az alkalmazás is egy összetákolt rosszul megírt éppen működő valami.
2014. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!