Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez azt jelenti hogy megmarad...

Ez azt jelenti hogy megmarad a NOKIA márkanév?

Figyelt kérdés

Mármint az, hogy licencelik a Nokia nevet. :)


"Korábban Windows Phone-hoz közeli gyártók aggályukat fejezték ki a 36 hónapos támogatási periódus miatt, melyet a Microsoft nem kommentált. A Nokia viszont azt mondta, hogy a Lumia 1020 és 520 valóban frissíthetőek lesznek. A Microsoft egyébként a Nokia eszközgyártó részlege akvizíciójának végéhez közelít, és Sullivan azt mondta, hogy licenszelték a Nokia nevet, amit használni is kívánnak a továbbiakban is. Sullivan elmondta még, hogy a Microsoft szeretné folytatni a Nokia által megkezdett munkát, és továbbra is szeretnének az okostelefonos fényképezés fejlesztésére fókuszálni."



2014. jan. 10. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg azt jelenti, de amikor a Lenovo megvette az IMBtől a pcgyártó részlegét, utána már nem sokáig használták az IBM nevet.
2014. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy ideig megmarad de szerintem hamar el fog tűnni. A Microsoft inkább saját márkát építene.
2014. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fenti idézet ezt jelenti. Persze valószínűleg időben korlátosan használhatja, azaz pár éven belül el kell hagynia. Valószínűleg az lesz, amit a #2 írt, és szépen fokozatosan áttérnek teszem azt a Surface brandre (vagy telefonoknál megtartják a Lumiát, nem tudom).
2014. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket. Én örűlnék ha megmaradna a név. Kb 2 hónapja olvastam valahol hogy az ms az megakarja tartani a nevet, de a Nokia valami miatt nem akarja engedni. Amit annyira nem igazán értek.

Mindenkinek ment a zöld kéz. :)

2014. jan. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!