Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok úgy posztolni...

Martin4646 kérdése:

Hogyan tudok úgy posztolni egy facebook csoportba hogy kiírja hogy IOS vagy via IOS használatával?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi volna az értelme ?
2014. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1., logikus kérdés, a válasz pedig nagy valószínűséggel az rá, hogy nagyon menő lenne ha látszódna, hogy Apple terméke van.
2014. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha erre, vagy ehhez hasonló pofonegyszerű dolgokra nem jössz rá, miért van iPhoneod? Így nem tudod teljeskörűen kihasználni az 'iPhone-om van és tudja meg mindenki, menő vagyok' 'funkciót'.
2014. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem írja ki, azért mert nem iPhone, vagy azért mert az, csak nem értesz hozzá?

Nekem asztali gépem van és ha akarom, akkor kiírja az egész konfigurációt minden egyes posztomnál.

2014. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is iPhone-om van, nekem sem írja ki, pedig láttam már, hogy van akinek kiírja.

Azonban valószínűleg túl tudok lépni ezen a problémán...

2014. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sziaszok, én tegnap kaptam egy iphone-t és nekem se irja :( még kezdő vagyok, nem értek hozzá. nem is villogni akarok de ne értem én se miért nem irja ki
2015. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!