Adikov kérdése:

S3 vagy S4 mini?

Figyelt kérdés
Indoklást ha lehet :)
2014. jan. 20. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
S3.Erősebb.
2014. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak s4 minit ne. Egyik barátnőmnek az van,naponta többször lefagy,nemtud vele semmit csinálni,magátólújraindul a telefon.Egy s**r.
2014. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát persze. Konkrétan te vagy az első aki ilyet mond s4re és még csak nem is neked van. Az s4 mini az egyik legjobb középkategóriás mobil. S3mal egy szinten van.
2014. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
S4 mini jobb.Hiába csak 2 magos de simán lenyomja az S3-at.Persze nyilván nem mindenben jobb az S4 mini de jobban megéri mint az S3.
2014. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az S4 minire szavaznék.Gyorsaságban nincs lényeges eltérés,de van bent 1-2 dolog ami az S3-ba nincs pl.:tudod távirányítóként használni.De viszont az S3-ba van értesítési led ami az S4 miniben nincs,de viszont ha jött értesítés akkor megrezzenik a telefon ha a kezedbe veszed.

Nekem az S4 mini jobban tetszik és a mérete is jobb.(Persze ez egyén függő.)

A 4 mag meg ne tévesszen meg mert rengeteg 4 magos telefon van és sok esetben a 2 magosok sokkal gyorsabbak.De ha te a magok számára mész akkor ajánlani tudom ezt a telefont: http://www.youtube.com/watch?v=Uj3X5p_S3rI

2:28-tól érdemes nézni ott elmondja a srác,hogy 16 magos és kivehetőek. :DD

2014. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!