Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik op rendszer jobb...

Melyik op rendszer jobb mobilra android, windows, ios?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig csak androidom volt, nicns is vele bajom, de most wp8at fogok venni, ez igazából attól függ ki mire használja, meg melyik szimpibb neki... az ios-sel nem volt még tapasztalatom sose fogtam ájfont a kezembe, szóval nem tudom, de azzal úgy tudom annyi a gond, hogy zárt rendszer...
2014. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alma - körte - banán.

Ennyi. Olyan nincs, hogy jobb, vagy roszabb, hanem az, hogy amire használod, arra megfelel-e. Mindegyiknél lehet pro és kontra érveket felhozni, de azt se felejtsük el, hogy ma már a Firefox is benne van, illetve az Ubuntu is fejleszt.

2014. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Android: Sokak szerint bonyolult, viszont leginkább személyre szabható.

iOS: Zárt. És csak nagyon nehezen lehet hozzáférést biztosítani, illetve "feltörni" Emelett sematikus, viszont ebből adódóan a kompatibilitása verhetetlen.

WP: Gyors és gyenge hardveren is nagyon jól optimalizált. Viszont sokak szerint ronda, és egyhangú...

Személy szerint én az androidit preferálom, mert "szabadon" módosítgathatok ezt, meg azt :)

2014. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ios: nem ismerem.

droid: telefon volt, tablet van, tényleg szinte mindent meg lehet oldani velük

win: nemrég váltottam androidról winre, és nem bántam meg a következők miatt: árkategórián belül szerintem a win gyorsabb a droidhoz képest. Offline gps - nekem gyakran kell, külföldön is tudom használni net nélkül. A kinézet megint szubjektív, én már untam az androidot, felüdülés a színes csempe. Frissítéskor nem lassul, hanem gyorsul, szemben az előző androidommal. :D Amúgy lassan kezdi utolérni az alkalmazásokkal is az androidot, nekem egyedül a chrome könyvjelzőim hiányoznak, azon kívül mindent szinkronizál (névjegyek, naptár, gmail), játékok is vannak, ebook olvasók, nagyobb bankoknak, hírportáloknak, stb. mind van saját appja. És ami még nagyon tetszik, jobban tudom szabályozni az adatforgalmat és az energiatakarékos beállításokat.

2014. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Az offline gps androidra is megoldható, Sigyc telepítésével)
2014. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!