Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 220volt.hu mennyire megbízható?

A 220volt.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
iPhone 5S-t szeretnék rendelni, de sufnicégektől nem szívesen vásárolnék. Nem ők adják a legolcsóbban, 200.000Ft náluk, de normálisabbnak tűnik mint a többi. Garanciával nem lesz náluk probléma? Megbízható cég?

2014. márc. 16. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3* vásároltam náluk gond nélkül. Persze kisebb 20-40000 tételeket.
2014. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apple termék esetében egy a lényeg. Legyen rá gyártói garancia. Onnantól kedve bárhol veheted. Az apple-nél tudod ellenőrizni az imei alapján, hogy van-e rá gyártói garancia és, hogy még nem-e aktiválták a készüléket.

Mert ugye megeshet, hogy aktiválták és mégis úgy akarják eladni, mint újat. csak ekkor már nem 0 nappal indul a jótállás.


Itt tudod ellenőrizni, vagy hívd fel az apple-t, ott van a honlapon a számuk.

[link]

2014. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De még nincs a kezében a készülék....

Azért van jó hírem is.

Webshopos vásárlásnál bármiféle indok nélkül 8 napon belül a sértetlen termék visszaküldhető, olykor előzetes értesítés mellett.

Igaz bukod a postaköltséget és 30 napjuk van vételár visszautalására. Én egyszer éltem vele más okoknál fogva.

Ez a kockázatod, ez belefér szerintem...

2014. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tőlük rendeltem az iPod Touchomat fél éve, és bár elég soká (1 hónap) érkezett meg,de megérkezett!
2014. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ők nem sufnicég, megbízhatóak. Én sem hivatalos Apple resellertől vettem iPad Airt (hanem a Bluechiptől), és semmi baj nem volt vele. Mielőtt megveszed, nézd meg itt:

[link] csak hogy megnyugodj :) De nem lesz vele gond...

2014. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semennyire nem megbízható bolt.. teljesen trehányak, nem, vagy csak sok idő után válaszolnak az e-mailekre, amikor már rég nem aktuális.. elfelejtenek megbeszélt dolgokat, nem szólnak, ha van valami probléma. Hiányos és pontatlan a termékleírásuk is.

Egy barátom szerint a garanciális ügyekkel is sok időt tökölnek míg van eredménye.. Én semmiképp sem ajánlom őket, megbántam, hogy rendeltem tőlük, viszont én még időben visszamondtam a rendelést..

2014. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gesztenye84 válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van! Egy sz&rházi trehány banda! Lassan 2 hónapja folyik az egyik náluk vásárolt cuccom garanciális eljárása! Full csere gyártó részről. Nos megrendelésnél 1-2 nap és ott van a cucc. De amikor tönkre ment, alig válaszoltak x nap után az email-re, aztán ott van hogy ha akarom igényelhetem az ingyenes futár szolgálatot, meg is tettem. 2 hétig telefonálgattam nekik, egy nő azt mondta a garanciával dumáljak, a garanciás munkatárs menjek vissza a nőhöz. Aztán 2 hét után nagy nehezen elértem hogy megértse a kedves hölgy, hogy szeretném a sz@romat beküldeni, pár nap és felhívtam őket, hogy ugyan már hol a futár, erre jah szólunk nekik holnap vagy holnap után érkezik. Megjött a futár jelezte hogy holnap jövök ember, hozzáteszem ez ugye egy külön cég. Elvitte és 1-2 hét után rákérdeztem ugyan mi van a cuccal, erre a válsz: gyártónál van bevizsgáláson. Aztán érdeklődtem mi a baja lesz e valami, jött 3-4 nap után egy email, hogy cseréli a gyártó. Megint kérdeztem 1 hét után és ez mikor várható? A jól megszokott 1-2 nap múlva, ,,a héten érkezik" még mindig érdeklődtem erre kiderül 1 db van nekik raktáron és arra már van foglalás. Jelentem nézem árukeresőn Minden tetves sz@rházi boltjukban raktáron a termék, és még központi raktáron is!!!!! Ha megérkezik a cucc soha többet nem rendelek ezektől, tuti csak a szokásos belesz@rok alkalmazottak ülnek ott nem pedig egy tulajdonos. Július 7-én volt a garancia bejelentés, most aug. 20. van és még mindig várok. Ne vegyetek onnan semmit!!!!!!! Max vasgolyót mert ugye azt csak elhagyni lehet elrontani nem!
2015. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!