Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia vagy samsung?

Xperia vagy samsung?

Figyelt kérdés

Melyik megbízhatóbb? Melyik tetszik nektek jobban és mért?

Ha most döntenetek kellene, milyen telefont vennétek?

Mi a véleményetek a sony xperia z1 compact-ról ?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. ápr. 14. 15:02
 1/6 SylwerStone ***** válasza:

Sony, mindenképp.

Jobban tetszik mint külsőleg, mint belsőleg mint a Samsung.

A Samsung TouchWiz-étől a hideg kiráz. A Sony is változtatott valamennyit az androidon, de minimálisan.

A Z1 compackt az egyik legjobb, sőt a legjobb Sony telefon, a Z2 után, mivel már felhagytak a TFT kijelzővel.

Én mindenképp Sony-t vennék, akármilyen árkategóriáról is van szó.

2014. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem már régóta van Xperia telefonom, semmi baja nem volt eddig. Azért tetszik jobban az Xperia mert sokkal egyedibb mint a samsung,jobb alap alkalmazások stb. Xperia jobban megéri.
2014. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tapasztalatokat is várok még :)
2014. ápr. 14. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Xperia! Jobb az ár/érték aránya, jobban kidolgozott a szoftvere. Ugyanolyan soc mellett egy Xperia szinte mindig gyorsabb, mint egy Samsung. A csúcskészülékek vízállóak ami szerintem jelentős előny. Egy Sony üzemideje lényegesen jobb, mint egy Samsungé. Sebesség, vízállóság, üzemidő, kellenek ennél fontosabb tényezők egy mai okostelefonnál?
2014. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung van és soha semmi probléma nem volt vele, villámgyors és nekem külsőre is tetszik. :)
2014. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Z1 compactra cseréltem a galaxy s4 minimet és még csak barátkozunk de nagyon szeretem :D

2014. ápr. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!