Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 compact vagy...

Sony xperia z1 compact vagy xperia z2?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2014. ápr. 24. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Z2

miért?

Hardver

fullHD kijelző

kb fél évvel tovább lesz támogatva

Z1 Compact

Kényelmsebben elfér a kézben

2014. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Én a z2-t venném a nagyobb kijelző miatt
2014. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én az Xperia Z1 Compactot venném, mert nem szeretem a nagy, tepsi telefonokat. A Z1 compact pont jó méretére, és elég bika hardver van benne. De persze a Z2 jobb minden téren, ez nem is kérdés.
2014. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenki mond mindent, hogy (neki) a nagy vagy kicsi. Ez a te döntésed hogy lódarazsat vagy szúnyogot akarsz enni, jól akarsz lakni vagy csak legyen valami a gyomrodban, az tény hogy a Z2 erősebb, többet tud, de talán lesz Z2 compact is.

Én személy szerint a Z1 C-t venném, de nincs rá 130-150 ezer forintom.

2014. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sony Z1 C.

z2 azt csak kidobtak hogy a sok hulye megvegyee:Dz2 fagyis:)megvoltak rendszerhibai:)

S3 meg s4 negy kozzotis megjelenesileg majdnem egy ev volt !s4 utan 2 honapra kintvolt az s5 !ottis az s5 csak kidobtak hg vegyeek!:)

2014. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sokára jön majd a Z2 Compact, meg a Z3. Én megvárnám es a Z2C-t venném, ha még nem döntötték volna.
2014. júl. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

helyedben z1 -et venném de a nagyot.

1. olcsóbb mint a z2

2. HW nincs nagy eltérés, 1 Gb ram és prociként 100 Mhz

3. igaz kevesebb frissitést fog kapni Z1 -es

z1 -em van z2 nemvenném mert az tényleg csak ki lett dobva a piacra (sokat olvastam h. beázik, fagy, tulmelegszik), majd csak jövőre a z4 -et tervezem, meglátom h. h. fogja birni a z1 ha gyenge lessz addigra lecserélem ha működőképes lessz akkor meghagyom.

2014. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!