Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L telefonom van...

Sony Xperia L telefonom van és nem ismeri fel a számítógépem az usb-t . Miért?

Figyelt kérdés

Próbáltam letölteni programokat de nem működött úgyse.

Próbáltam hátúra is bedugni de ott sem működött.

Amikor bedugom akkor feljön a "varázsló" és ezt írja: varázsló segít a szoftver telepítésében az alábbi eszközhöz :: MTP Device . Aztán rámegyek az ajánlott telepítésre és elkezdi keresni MTP Device-t. Aztán írja hogy nem lehet telepíteni a hardvert mert MTP Device nincs telepítve . Mit tegyek. mit töltsek le ? XP-m van



2014. ápr. 26. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Abban még sony ericcson menüben volt...
2014. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Most már nem tudom hogy én vagyok bamba vagy a telefonnal van baj de én nem értem... ezt megcsinálom a telefonnal : Beállítások>Eszköz>xperia>USB-kapcsolat , na itt csak azt engedi ki vagy bepipálni hogy PC Companion telepít . Ez most be legyen vagy ne legyen bepipálva ? Van még olyan hogy: USB-kapcsolódási mód, de azt nem engedi bepipálni. Mit csináljak akkor ?
2014. ápr. 26. 21:09
 13/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a helyes működés, ezt írtam #9-es válaszomban. A PC Companion nem kell, szemét.

Olvass vissza, két lehetséges megoldást is irtam.

2014. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Most már ki*aszott ideges vagyok mert ezért a sz*rért kiadtam majdnem hatvan ezer forintot és egy ki*szott usb-t nem bír felismerni. Előző!: Ebbe a fosba nincs olyan amit te írtál csak az az egy van amit az előbb írtam . Már nem tudom mit csináljak.
2014. ápr. 26. 21:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Olvass vissza! #4

Más megoldás nincs!

2014. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Van ott egy adattárolási mód is, legalábbis nálam...

És az ismerőseim sony telefonjain is...


Az meg marhaság, hogy lebeszéled a kérdezőt a pc companion-ról...


Az felrakja mega mellett a drivereket is, de csak szívasd a kérdezőt nyugodtan...

2014. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Majd miután megszívtad a PC Companion által felrakott lassú és lefagyó szofverrel, meg hogy az ezzel a programmal készült biztonsági másolatot nem bírtad visszaállítani sem adatot visszanyerni belőle, meg miután napokig szórakozol vele mert nem látja a telefont stb, akkor te sem ajánlanád. Én soha nem használtam (semmire nem kell, mindenre van jobb megoldás), egy fórumban összegyűlt tapasztalatok alapján ez a véleményem.

Másrészt ha tudnád mi a viszonya az Xp-nek az MTP móddal, nem írnád folyamatosan a PC Companion telepítését. Egy konkrét esetet nem hallottam amikor segített volna.

Innentől a PC Companion téma részemről lezárva.

2014. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Áruld már el, hogy mikor írtam, hogy használni kell a pc companion-t?


Telepíteni kell és egyszer futtatni, aztán kerülni...

2014. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!