Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP tulajok!...

Sony Xperia SP tulajok! Elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
Nem érzitek néha hogy kevés a hardver? vagy hogy gyenge a kamera vagy a kijelző minősége? vagy hogy: basszus ez nem is érte meg annyira?

2014. máj. 3. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kamera nekem is feltűnt. Lényegesen rosszabb, mint az előző telefonomban, az Arc S-ben. Sokszor olyan mintha összefolyna minden, homályos.
2014. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

de...pont így éreztem

mondjuk én egy gyári hibás xperia u után tettem szert egy sp-re ami megintcsak gyanus volt

fagyogatott, random ujraindult stb 1 hónapot és 2 hetet szenvedtem vele..gyors szerviz után rögtön tuladtam rajta

és nekem ennyi elég is volt a sony részéről...volt alkalma bizonyítani

2014. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A kamerán kívül neked minden rendben van vele? nem érzed néha gyengének?
2014. máj. 3. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:

,,Nem érzitek néha hogy kevés a hardver?"

Én nem tapasztalok ilyet, minden gyorsan és jól fut.

,,vagy hogy gyenge a kamera vagy a kijelző minősége?"

A kamera, nem a legjobb, de az én nem túl magas elvárásomnak megfelelő, habár a vaku szerintem gyenge és eltorzítja a képek színeit (nem kicsit, nagyon). A kijelző minősége szerintem jó, mivel nincs nálam mindig egy iPhone 5S, amivel összevethetném, szerintem jó a kijelző. + előny a tft-nek, hogy a fehér, az tényleg fehér, nem úgy, mint a z amolednél, de a fekete tényleg csak sötétszürke. Ez főleg akkor tűnik fel, mikor nem szemből nézem a mobilt, vagy amikor a valami nagyobb rész fekete a kijelzőn.

Szerintem jó vétel.

2014. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második: nekem most egy sony xperia p-m van (lényegében az sp elődje) és pont ugyenezt tapasztalom, tehát nem megbízhatóbb mint az SP mint a P?
2014. máj. 3. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem használom annyira kemény körülmények mellett. Egy kis játék, egy kis wifi, meg az átlagos dolgok. Annyi észrevétel van még, hogy a böngészője gyakran összeomlik. De kamera az, ami feltűnt, és lényeges a különbség.
2014. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ami érdekes nekem a másfél hónap után azt mondták a szervizben hogy ez vele jár...mármint a fagyogatás, meg az ujraindulás(ami ált telefonhívás kezdetekor történt....mikormáskorugye)

azt mondták ujrahúzzák a rendszert és ennyit tudnak tenni


ezért adtam gyorsan tul rajta mert nem tartottam megbízhatónak egyáltalán...de lehet hogy gyári hibás volt mint az U-m

2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy gyári hibás volt, például az én P-men is ugyanezek a problémák vannak és nem csak nekem, sok véleményben írták ezeket a hibákat
2014. máj. 3. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem 1,5 hónapja van meg, xperia play-ről váltottam. eddig nagyon jó, semmilyen játék nem okozott neki gondot, ami azért elvárható. sokan nwm tudják, milyen bika telefon ez, csak azt mondják "afenevigyeel megint egy kétmagos szar" de ez aláz sok négymagost, pl az s3-at is. ami meg is látszik a sebességen és az antutu 24 ezer pontján. a kamera tényleg nem a legjobb, kicsit mintha olajfestmény lenne, és a vaku besárgítja a képeket. ettől függetlenül még mindig best buy az árkategóriájában. enyémen most a legújabb 4.3 van, a .201 végű build és hasít mint a villám :)
2014. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Minden játék max. grafikán szaggatás nélkül fut. A kamera is jó. 8 megapixel nem kevés, csak tudni kell vele fényképezni.
2014. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!