Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Clin tisztító szer borult a...

Clin tisztító szer borult a mobilomra, most a kijelzőjén fekete átlátszó foltok vannak. Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Cirka fél éve vettem a készüléket, tegnap este mikor hazajöttem sikeresen a letört fejű clint ráborítottam a telefonomra.. a kijelzője úszott tőle, miután tudatosult bennem letöröltem róla. Javarészt pár undorítóbb fehér folt kiszáradt belőle, de a fekete foltok ott vannak, mintha egy dalmata lenne a telefonom. Próbáltam enyhén hajszárítózni, napon hagyni, mert hogy az alkohol a melegtől párolog de nem igazán akarja az igazságot.. A foltok átlátszóak szóval gondolom nem roncsolódott semmit a kijelző hanem valahogy a gorilla glass meg az érintő panel közé folyt be. Amúgy hibátlanul működik az egész. Természetesen még garanciális is..


Van valami ötletetek?



2014. máj. 26. 19:14
 1/3 dirtboy ***** válasza:
nem kellet volna se napra tenni se haj szárítózni,amennyire tudod szedd szét aztán tedd be egy tál rizsbe bár szerintem már mindegy ilyenkor,ebből szerviz lesz.
2014. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Jó pénzért szakszervizben cserélni. Vagy garancia idő után sufni szervizben kisebb pénzért cserélni.

(a hajszárítózás csak mélyebbre fújja a folyadékot, a nap meg égeti...)

2014. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha garanciás vidd be gyorsan a szervízbe
2015. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!