Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone vásárlásnál...

Használt Iphone vásárlásnál mire kell ügyelni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy nem-e hamisítvány, és, hogy minden funkciójuk jól megy, nem fagy stb.

Szóval, úgy tudod könnyen észrevenni, ha hamisítvány, hogy átvizsgálod magát a telót, lassú lesz, az anyaga nem üveg/fém lesz, hanem műanyag kb. Másrészt, a képernyőjük a hamisítványok képernyője elképesztően rossz minőségű, és elég fehér. Itt egy példa.

[link] Ez egy Iphone 4.


[link] Egy iPhone 5.

Ja, és ha rádugod az Itunes-ra, akkor nem fogja felismerni és nem valószínű, hogy micro vagy nano sim megy bele.

Térjünk át a funkciókhoz. Nézd meg, hogy megy-e minden rajta, wifi, mobilnet, képernyő, bluetooth, gombok, hangszórók, mikrofonok. Ennyi kb.

2014. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A valódiságot egy serial számmal le lehet ellenőrizni, az apple honlapján, ha jól tudom.

Olyanokra gondoltam, hogy vásárlás után ne tudják letiltani, vagy zárolni a telefont, esetleg beleturkálni.

Nem nagyon vagyok tisztában az apple dolgokkal és nem akarom megszívni, ha esetleg vásárolok egyet.

De azért köszönöm a válaszod, ment a zöld :)

2014. jún. 19. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha rendes, dobozos, akkor nem valószínű, hogy lopott, vagy ilyesmi. Amire még figyelj oda, mondjuk, ha eredeti és mégis átlagon aluli az ára, akkor lehet lopott pl. És igen, le lehet ellenőrizni az apple honlapján, de könnyebb, ha már érintésből tudod az igazat. (első.)
2014. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!