Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Haverom tegnap este elállított...

Haverom tegnap este elállította Sony Ericcson SP telefonomon a képernyőzár mintáját és nem tudja, hogy mit állított be rajta, így nem tudom telefonomat használni. Bevittem t-mobileba,6héten belül megcsinálják, de addig ne mtudok várni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hard resetet kell neki nyomni, de elveszik minden adat, kepek, jatekok stb.. lenyegeben visszaall a telefon a gyari allapotra
2014. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hogyan kell csinálni?
2014. jún. 21. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igazából ezeket a recovery mód-ban tudod csinálgatni de....inkább hagyjad


Mert 6 hét az rengeteg vidd el más üzletbe 15-20 perc alatt újra húzzák neked a mobilt.


Amúgy még ezeket odin nevezetű programmal csinálják az újra telepítést meg nézheted neten de 1500 ft-ból meg csinálják általában szóval....


Biztos van ott ahol laksz számítógépes szaküzlet vagy... ahol vannak ilyen műszaki cikkek.

2014. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ha gondolod küldj egy üzenetet és el magyarázom, hogyan kell csinálni.


Csak a boltban tudod nem hibáznak..:)

2014. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igen van pénzem ilyenekre,diák vagyok..De úgy tudom van valami kombináció(bekapcsoló gomb stb),hogy lehessen resetelni.Mi lenne az?
2014. jún. 21. 18:23
 6/7 bp1985 ***** válasza:
6 hét, persze... Annyira hihető, mint az "elfelejtettem" szöveg. 30 nap maximális, ezt 3 perc alatt megoldják. Haveromnak volt ilyen probléma, bement, igazolta a tulajdonjogot, és ennyi...
2014. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld a pc companionnal


[link]


[link]

2014. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!