Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan függetlenítsem Verizono...

Hogyan függetlenítsem Verizonos iPhone 4S-em?

Figyelt kérdés
Van egy Verizon függő iPhone-om. Mindenképp fel fogom venni a Verizonnal a kapcsolatot, mert elvileg ők is hajlandóak függetleníteni. Ha ez nem sikerül, akkor milyen iOS 7.1-el használható SIM-et ajánlanátok? Fontos, hogy NINCS Verizonos kártyám, így az iPhone aktiválását is meg kell oldani. Esetleg tudtok olcsó factory unlockot?

2014. júl. 1. 19:05
 1/9 b95 ***** válasza:

Nyugodtan felveheted velük a kapcsolatod, csak az a gond, hogy ahhoz, hogy függetlenítsék neked, el kéne juttatni a telefont Amerikába és vissza.

De ami a nagyobb gond, hogy a telefon CDMA hálózatot használ, vagyis még ha ki is függetlenítik neked (egy tetemes összegért), még akkor sem fogod tudni használni, mert itthon egy deka CDMA hálózat nincsen.


Vegyél inkább egy itthoni iPhone-t.

2014. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de a 4S az már "hibrid" GSM/CDMA-s, szóval elvileg működni tudna. a függetlenítés viszont igaz...nemigazán lehet megoldani úgy, hogy meg is érje.
2014. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Az iPhone már megvan, tehát ezzel a helyzettel kellene kezdeni valamit. Tudtommal factory unlockhoz nem kell bevinni sehova a készüléket, csak a Verizonosok csekkolják IMEI alapján, hogy nem lopott-e, aztán ennyi.
2014. júl. 1. 19:41
 4/9 b95 ***** válasza:
0%
és azzal mennyivel vagy előrébb, ha tudod, hogy lopott-e?
2014. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valóban nem kell bevinni, ellenben igazolnod kell, hogy a tiéd(tehát ha nem a te neveden van, nem foglalkoznak vele).
2014. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt sok minden nem vilagos:

honnan szerezted a telefont? A Verizon szerzodes mikor jar le? Ha mar lejart, akkor felhivod a Verizont es amig vonalban vagy veluk ki tudjak fuggetleniteni 1 perc alatt. Ha meg szerzodes alatt van a telo, akkor nem fuggetlenitik, csak ha felbontod a szerzodest (kifizeted a szerzodesbontasi dijat).


En ATTnel vagyok (iPhone 4S), most hivtam oket, hogy fuggetlenitsek, de mivel csak Novemberben jar le a 2 ev, a szerzodesbontasi dij $135. Inkabb hagyjuk.

Az elozo telot (iPhone 4) is az ATT fuggetlenitette, mikor lejart Novemberben az elozo 2 ev, felhivtam oket, kertem, hogy fuggetlenitsek, a no valamit gepelt a hatterben es azt mondta kesz. Beraktam egy masik SIM-et es tenyleg azonnal fuggetlen volt a telo.

2014. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

@b95: félreértetted amit írtam


#6 válaszadó: én vettem nagyon olcsón eBay-en. Régebben volt egy 3GS-em. Imádtam vele foglalkozni. A végére már full custom lett mindene kívül "belül". Gyönyörű volt. Mindent tudtam azzal kapcsolatban. Aztán most van egy kis felesleges időm, és így szívesen foglalkoznék egy iPhone-al megint. Kicserélem a digitizert, meg az akksiját. Ezekkel nincs is gond, csak sajnos az évek alatt a függetlenítéssel kapcsolatban kicsit nagyon le vagyok maradva.


A telóról egyébként azt írták, hogy off-contract, tehát elvileg nem lehet sok gond vele. Viszont igazolni nem tudom hogy én vettem. Én hallottam olyat valamelyik fórumon, hogy csak annyit kellett mondaniuk a Verizonnak hogy mi az IMEI, aztán megkérdezték, hogy honnan van a teló, erre mondta a faszi, hogy eBay, és erre a Verizonosok azt mondták hogy oké függetlenítjük.

2014. júl. 1. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Igy van, ha off-contract, akkor fuggetleniti a Verizon, csak hivd fel oket es add meg a telo IMEI szamat.
2014. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remek! Köszönöm a segítséget! Két héten belül írok, hogy mi lett a végeredmény!
2014. júl. 3. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!