Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri várni a Lumia 930-ra?

Megéri várni a Lumia 930-ra?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni az iPhone 4S-em, bár nem vagyok 100%-ig biztos, hogy OS-t is kellene váltani, de a 8.1 update nagyon tetszik WP-n.

Két telefon között gondolkozom Lumia téren: 925 vagy 930.

A 930-ban lényegesen erősebb hardver van, de ahogy elnéztem a videókat ahol a 925-öt a Lumia 1520-al hasonlítják össze (az 1520 és a 930 specifikációja a legtöbb dologban egyezik, pl.: CPU, RAM, GPU), és akkora különbség nem volt a két telefon között, még a ma már elavultnak számító Snapdragon S4-el sem ami a 925-ben van.

Ebben a videóban is látszik, hogy pár milliszekundum az eltérés.

https://www.youtube.com/watch?v=QmT8gF0v9gA


Szóval egyáltalán nem vagyok biztos, hogy megéri nekem azt a plusz 60.000 forintot a 930 (Telekom árak, Next S Aranykártya díjcsomagban, amire váltani fogok a jelenlegi Mozaik S-ről).


Vélemények?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 3. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

A WP frissítések ugyanúgy működnek mint az iOS-esek?

Szóval tök mindegy, hogy függő vagy független a telefon, ahogy a gyártó kiadja az új rendszert, Te már frissítheted is.

Mert volt még tavaly előtt Android-om, és nagyon bosszantott, hogy a Google már kiadta az update-et, a telefon gyártója is már átszabta a UI-t, és ki is küldte a frissítést, de a függő telefonom csak hónapok múlva kapta meg.

2014. júl. 3. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A 930-ban tobb mas, jelentos elteres is van. Az erosebb processzor csak egy dolog (jobb jatekok, stb.), de jobb a kameraja, a belso tarhely is bovebb, es altalanossagban, ujabb szeria. A 925 mar lassan kifuto modell lesz, tamogatas vegevel egyutt.
2014. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 b95 ***** válasza:

Szerintem megéri várni rá. (amúgy már nem kell sokat várni)


Frissítés menete:

1. A Microsoft elkészíti a frissítést

2. A telefon gyártója hozzárakja a saját dolgait (Ez a Windows Phone 8.1-esetében a Nokiánál a Lumia Cyan lesz)

3. Ha szolgáltatófüggő telefonod van, akkor még a szolgáltató vet rá egy pillantást

4. Ezután jön meg a telefonra. Viszont nem kell amiatt aggódnod, hogy nem jön meg, mert tuti jön, csak várni kell.


Amúgy a Lumia 930 gyárilag 8.1-gyel jön.

2014. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!