Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője,...

Betört a telefonom kijelzője, bevittem a T-mobileba, de túl drágának találtam ezért sikerült egy másik helyen olcsóbban megúsznom. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Már készen van a telefonom, teszem bele itthon a SIM kártyámat, írom be a pin-kódomat erre nem fogadja el, hiába próbáltam kétszer is. Mi történhetett? Miért nem jó a PIN kódom?

2014. júl. 8. 12:55
 1/4 anonim válasza:
tudom hülye kérdés, de jól raktad be? töröld meg valamivel, és próbáld meg úgy
2014. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, jól. még egy lehetőségem van.. nem merem még egyszer beírni mert akkor PUK kódot kér. Nem lehet hogy a T-mobileba letiltották addig amíg azt nem gondolják h ott javíttatom meg ? bár ez is hülyén hangzik.. fogalmam sincsen..
2014. júl. 8. 13:18
 3/4 A kérdező kommentje:
sikerült, internetről lekértem a puk kódot :)
2014. júl. 8. 13:24
 4/4 anonim válasza:
na hálisten :)
2014. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!