Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c NINCS SZOLGÁLTATÁS...

Iphone 5c NINCS SZOLGÁLTATÁS című felirat?

Figyelt kérdés

Udv,kb fel eve vasaroltam 3. Tulajdonosa vagyok a mobilnak,gyarilag vodafone fuggo,eddig teljesen meg voltam vele elegedve de 2 napja egy sms utan amit egy baratomtol kaptam valaszolni nem volt idom mert nem akarta csatlakozni a halozathoz.

Elofizetessel minden rendben van,direkt ellenoriztem is,adtak masik sim kartyat es kb 5x nullaztam a mobilt (halozati visszaallitast is),ujj iphoneken hoztam letre semmit nem allitottam vissza.

Ezek ellenere sem akar valtozni a helyzet.

Adasvetelit persze nem irtunk (enyi eszem van) ,ime checkereken vegigprobalgattam es nem tiltott...ilyenkor mi van?

Valaszokat elore is koszonom!



2014. júl. 12. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lopott telefont vettél :/
2014. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha fél évig gond nélkül megy, akkor csak nem lopott...itt szerintem hardveres probléma lehet, de azért előbb próbálj egy restore-t csinálni, illletve kipróbálni egy másik sim kártyával, mert az is lehet, hogy a kártyád a rossz.
2014. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiába nézted az imei checkert az nem arra van.

A szolgáltató simán tilthatta.

Valószínűleg megvettél egy előfizetéses telefont. Nem fizették, a szolgáltató meg tiltott, te meg szívtál. Volt is erről egy riport a kékfényben, hogy rengetegen csinálják ezt, hogy kamu cégnévre vesznek telefont, aztán meg beviszik egy GSM boltba, vagy eladják a neten, aztán amikor a szolgáltató megelégeli, hogy nincs fizetve, akkor tiltanak. Hát szóval így jártál.

2014. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat akkor alaplap csere de elotte megnezetem,higy tenyleg nem hardwer e,annak jobban orulnek.
2014. júl. 12. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtudom ki ilyen agyoniskolázott, hogy mindenkit leszavaz...segíteni meg nem tud. igen, még az is előfordulhat így fél év után, hogy előfizus volt, és esetleg nem is szándékosan, csak mondjuk beütött valami hirtelen anyagi probléma, és ezért mostantól nem bírják tovább fizetni.
2014. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm.
2022. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!