Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy note 3 32g. Vagy...

Galaxy note 3 32g. Vagy Xperia Z 1 melyik éri meg?

Figyelt kérdés

Legyen kedves segíteni, akinek van ilyen készüléke,mik a tapsztalatok,olvastam már teszteket,de inkább felhasználók véleménye érdekelne. Fényképezés és netezès ami fontos számomra.

Segítséget köszönöm!


26/L



2014. júl. 20. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Akármelyik sony a note 3-al szemben? Ne viccelj már.
2014. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem Xperia Z1-em van es teljesen meg vagyok vele elegedve. Az egyetlen baj vele az, hogy a 4.4.2-es frissites nem sikerult tokeletesre, ezert ha sokat jatszol rajta jobb grafikaju jatekokat kicsit felmelegszik, de semmi sulyos. Elotte egy 4inches telom volt, kb 3-4 napba telt ameddig megszoktam az 5 inches Z1-et ugy kezben mint zsebbe. Nekem az 5 inch a maximum amit nyugodtan tudok 1 kezzel hasznalni, es azert 185cm vagyok. A Z2-t peldaul nemreg probaltam az egyik baratomnal, nekem mar tul nagynak tunt, a kepernyo egyes reszeit mar nem ertem el egy kezzel, 2 kezzel pedig utalok telefont hasznalni (jatekokon kivul persze). A note 3 nekem kicsit extrem oszinten, az mar inkabb phablet mint telo. 5,7 inches telot tuti nem tudsz egy kezzel hasznalni, foleg ha no vagy. Arra meg szamits, hogy kb mindig taskaban kell majd hord, mert keves zsebbe fer bele. A mereten kivul egy kulombseg van, a Z1-ben 2GB RAM van a Note3-ban pedig 3GB. Jelenleg ezt a kulombseget szerintem nem lehet erezni, mert mindket telefonon minden jol fut, es mindketto csucskategorias telonak szamit meg, de mondjuk 2 ev mulva lehet hogy az akkori alkalmazasokhoz jol fog jonni a 3GB RAM. En mint Xperia Z1 hasznalo a Z1-et ajanlom, mert szamomra ez a tokeletes telefon. A Note3-al nincsenek tapasztalataim, szerintem a legnagyobb kerdes az, hogy egy telefont akarsz vagy egy phabletet, mivel azon az 1GB RAM-on kivul nincs jelentos kulombseg a ket telefon kozott.
2014. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

melyik éri meg?

Nos mindkettő majdnem mindent tud, csak a note 3 5,7"-os, a Z1 pedig 5...

ha nem macera, és örömmel tartasz a kezedben egy nagyobb telót, akkor a note 3..


ha egy húdeelegánsra, akkor Sony...

a Sony-n van kameragomb, ami nekem szimpatikus, ráadásul 20Mp-s kamerája van...amivel már lehet bütykölni...


persze a Note sem lebecsülendő...

szóval, ha tetszik a nagy méretű teló(ami szerintem nagyon praktikus) akkor gondolkodás nélkül vegyél egy fehér Note 3-at..

ja, és mindkettőhöz van dokkoló, ami szinte elengedhetetlen a kíméletes használathoz.

2014. júl. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
En teljesen megvagyok elegedve a note3-al. Nagyon gyors,nem fagyott le meg egyszer sem a kameraja is tokeltes. Baromi torekeny nekem sikerult abba a hibaba esnem hogy nem vettem ra tokot es ugy kiesett a kezembol es nem mukodott a kepernyo meg hat nem volt egy olcso jatek megjavitattni. Egyebkent csak ajanlani tudom:))
2014. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fehér Z1 lett a vége, nagyon örülök, h ezt vettem. Túl melegedést érzem, de 2napja nyomkodom nonstop és most van az akksi 11%on, kamera gyönyörű.... Egyedül a méret, amit meg kell szokni.:)
2014. aug. 2. 20:11
 6/9 A kérdező kommentje:
És a lényeg: köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 2. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Jo dontes volt, hidd el a meretet hamar megszokod, es nalam oszinten a melegedes is csokkent par nap utan. Az elem megint csak idovel javulni fog (kb 1 het) en nem reg voltam egy kb 12 oras uton, abbol kb 10 orat nyomkodtam a telot es 15% elem meg igy is maradt a nap vegere.
2014. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is Xperia Z1-et akarok.De nekem túl nagy :(

Azt olvastam valahol hogy a Z1 compact kisebb.

Tényleg így van?

2014. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, compact kisebb, jóval. :-)
2014. szept. 1. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!