Lumia 930, megéri?

Figyelt kérdés
Menyi ideig lesz támogatva?Esetleg felhasználói vélemények?

2014. júl. 24. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Több évig lesz támogatva
2014. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
majdnem tökéletes telefon, de jelenleg még túl drága, illetve megérné ezt a pénzt, de 2-3 hónap múlva legalább egy 20-30ezret ledob magából szerintem.
2014. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megerri, szerintem ez a legjobb telo per pillanataban
2014. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, a tesztekben is azt írta hogy minden meg van benne amire szükség van, jól összerakott, egyik legjobb kamerával rendelkezik a piacon, gyors processzor, akkumulátor az közepesnek mondható, videókat is a legjobbakat csinálja, remek hanghatással, kiváló képernyő. Ha most veszed arra számíts hogy egy kis idő múlva a telefon az árának a felét se fogja érni, én is így jártam a 920 asommal, ha megtudod engedni azt magadnak hogy egy ilyen terméket vegyél ami nemsokára nagy áresésen fog keresztül menni akkor hajrá! Nekem is apukám most vesz lumia 930-at, ha esetleg még vársz amikor megkapja a telefont mondok róla egy két dolgot, érdemes elolvasni a mobilarénás tesztet is, abból is kiderül egy s más ( [link] Itt szakértők elemzik is hasonlítják össze más telefonokkal. Szerintem maga a készülék nagyon jó a konkurenciához képest, nehéz lenne jobbat kapni ;).
2014. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Támogatva 2-3 évig nagyjából.
2014. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! akkor szerintem megvárom a véleményed! :)
2014. júl. 25. 21:44
 7/9 A kérdező kommentje:
HÁT őszintén félek a windowstól... sokan írták hogy adroidról jöttek át,és hogy mijen király,de ennek az ellenkezőjét is sokszor írják...hogy soha többé windows
2014. júl. 25. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a "szép új világ" itt nem mindenki egyforma. Van akinek a Windows Phone jön be van akinek az iphone és van akinek az android
2014. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Támogatás miatt aggódni nem kell. A Nokia és a Microsoft is hoszú időben gondolkodnak. Szóval hamarabb megunod a telefont, minthogy ne lenne támogatva. Én kicsit drágának tartom, de ez már egyéni döntés, hogy valakinek megéri-e az árát. Egyébként a maga árkategóriájában mindegyik Nokia elég jó. Olyan hardvert kapsz, mint amennyit fizettél.
2014. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!