Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire érdemes még iphone...

Mennyire érdemes még iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
A t-mobilenál néztem, hogy már csak 70.000 forint a 8 gigás. Elmondom, hogy mik az elvárásaim: Nem feltétlenül kell nekem felső kategóriás telefon, az elsődleges szempont, hogy kb 3 évig kibírja lehetőleg úgy, hogy végig használható állapotú legyen. ( értem ezt arra, hogy a jelenlegi sony-m ami 2,5 éves fagyogat, behalkult annyira, hogy ha telefonálok alig értjük egymást a másik féllel, random dolgokat csinál, pl spontán bekapcsol egy kikapcsolhatatlan zenét akármikor és csak akkor hagyja abbam ha kikapcsolom az egész telefont. Megvolt kímélve, ennek ellenére ilyen hülye mód viselkedik. Nos, 22 éves egyetemista lány vagyok, nem vet fel a pénz, így nyilván minél jobb, tartósabb, olcsóbb telefont szeretnék, mint ahogy a legtöbben. Részletfizetést szeretnék lehetőleg a t-mobilenál az előfizuból kiindulva teljes árért)( tudom, hogy az iphone-t nem lehet). Szeretném még ha viszonylag jó előlapi és hátsó kamerája legyen, illetve fontos számomra a zenehallgatás, illetve nyilván h a hasznos programok meglegyenek a storeban, játékok nem nagyon érdekelnek, meg a fölösleges butaságok.
2014. júl. 28. 09:41
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Ha a kamera, meg a zene kell, máris kilőve. Hd videót csinál, az zabálja a helyet. A 8 gia sem 8 giga alapba, hanem 6,5 kb. A zene is foglal elég helyet. De te tudod. 3 éves telefonért amúgy is sok a 70...
2014. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!