Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs hang a telefonomon mi...

Nincs hang a telefonomon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sony xperia t-m van és egyszer akartam hallgatni zenét és semmi a zene ment de a hang nem jött ki a telefonon felvettem a hangerőt a maxra és játszottam tovább a zenét egyszer megszolalt egy pillanatra de utána megint semmi mi lehet a baja?

Bocsi a hosszú leírásért


2014. aug. 4. 18:11
 1/4 anonim válasza:
Tönkre ment a hanszóró!!!
2014. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clairvoyant ***** válasza:

Xperia T esetén igen ritkán száll el a speaker box... talán egy darabbal, ha találkoztam eddig, úgyhogy ne rémisztgessük rögtön tönkrement hangszóróval.


Fogj egy fültisztító pálcát, vagy bármit, aminek vatta van a végén, és bele tudod dugni óvatosan a jack aljzatba, ahova a fülhallgató megy... előtte tegyél rá kis alkoholt, de ne tocsogjon. Pucold át párszor, nagyon jó eséllyel visszajön az a fránya hangszoró :)

2014. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clairvoyant ***** válasza:
Amennyiben mégsem oldaná meg, és nincs agyonvágva a telefon, küldd be szervizbe, megcsináljuk :) (gyanítom még garis)
2014. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már nem garanciás lejárt de megutogettem a telefont és hála istennek jó
2014. aug. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!