Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 541 (Alcatel OT 708...

Vodafone 541 (Alcatel OT 708 one touch mini) -re milyen formátumú videót lehet tenni és milyen programmal?

Figyelt kérdés

Megszámoltam 56 féleképpen konvertáltam a videót...

Akármelyiket beraktam mindíg ezt írta ki:

"érvénytelen videófájl"

Láttam a haveromnak ment rajta a videó.

Köszi a segítséget(eket).


2010. jan. 13. 21:24
 1/9 A kérdező kommentje:
már kerestem mindenhol...
2010. jan. 13. 21:26
 2/9 anonim ***** válasza:

3gp;mp4 ,ezeket probáld meg!

Lehet h nem játsza le,mert francia(nekem sagem volt,az se játszotta le ezeket a videokat,és mp3akat se játszott le ><)

Ez azért van ,mert olcso szar szoftert raktak belé,ezért olcsó :s

2010. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ a mp4-et próbáltam de a 3gp-nem köszi a tippet:D.
2010. jan. 13. 21:33
 4/9 A kérdező kommentje:
de az MP3-at szerencsére lejátsza:D
2010. jan. 13. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak mondanám hogy az alcatel nem francia, hanem kínai márka (mostmár néhány éve)
2010. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A videónak 3gp kiterjesztésűnek kell lennie, ezt pofonegyszerűen konvertálhatjátok is ezer másik program mellett akár a készülék PcSuite progijával is (nem az alcateles kell hozzá, hanem amit linkelek). Előnye: amit ezzel konvertálsz, biztos menni fog. Hátránya: lehet más progi jobb minőségű konvertálását is vinné, nem tudom.

Link itt:

[link]

Használat:

1. letöltöd, 2.kiírod cd-re (hogy meglegyen, ne kelljen mindig újra levadászni) 3. telepíted, 4.elindítod, bal oldalon lesz egy olyan gomb: File and muntimedia, arra katt 5.ablak tetején harmadik ikon (customize video)megkeresed a videódat, átkonvertálod 6.átmásolod telóra, és nézed, ha ehhez van kedved...


Egyébként az Alcatel sosem volt teljesen francia, csak az anyavállalat, a telefon részleg mindig kínában honolt, az anyacég csak a terjesztést segítette, és irányította a gyártást Franciából. Mostmár a telefonos részleg teljesen önálló életet él.

2010. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ ;)
2010. jan. 30. 09:48
 8/9 anonim válasza:
3GP h.263 as kodecel konvertáld a videót ezzel a programmal:SUPER (link: [link]
2010. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3gp-t játszik le és h.263-as kodekkel konvertáld ezzel a programmal: [link]
2010. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!