Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Trend (sima,...

Pintyowich Tivadar kérdése:

Samsung Galaxy Trend (sima, nem a Plus) telefonomat szeretném gyorsítani, tudnátok adni pár tippet?

Figyelt kérdés
Ez az első androidos mobilom,és nem igazán vagyok otthon a témában...Megvásároltam a Soul Calibour nevű játékot,de lassú és akadozik.Nincs telepakolva a telefon,nincsenek felesleges dolgok rajta,és rendszeresen tisztítom a Clean Master-rel.A 3D-s játékoknál mégis gyengélkedik. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. aug. 16. 04:13
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

Hardveresen nem értek hozzá, mindenesetre elképzelhető, hogy lehet állítani a SoC frekvenciáját/vsel értékét.

Szoftveresen letilthatod a nem használt appokat, a processzor- és memóriazabáló touchwiz helyett használhatsz egy takarékosabb launchert (pl. Nova), Greenifyvel hibernálhatod azokat az aòkat, amik feleslegesen futnak a háttérben, ilyesmik...

2014. aug. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van olyan app amivel átpakolhatom a feltelepített alkalmazásokat a telefonról a memóriakártyára?Mert csak olyanokat találtam amivel a kártyára lehet telepíteni.Vagy töröljem az alkalmazásokat és telepítsem újra a memóriakártyára egyesével?
2014. aug. 16. 13:48
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

pl. App2sd, az Android Assistantnak is van ilyen modulja (hasznos kis app)...

De nem minden alkalmazást lehet átpakolni, van, ami csak a telefonról működik!

2014. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!