Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopott telefont hogy tudnám...

Ellopott telefont hogy tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés

Kapu előtt a kocsi mellett találta meg valaki amikor csörgettem fel vették és kérdezte mennyit ér nekem én hülye keveset mondtam neki.Le is rakta és azóta hiába hívom azt mondja be ki van véve a forgalomból.

De legalább a kártyát adná vissza a szemét.


2014. aug. 26. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Kartyat kerhetsz masikat a szolgaltatotol...a telefont pedig jelentheted, hogy elloptak, bar ahogy irod inkabb ugy tunik, hogy te hagytad el, ami teljes mertekben a te sarad.
2014. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen nekem esett ki a zsebemből a kocsim elött de aki fel vette mikor csörgettem az a szemét mert legalább a kártyát adná vissza. Tudom h vehetek kártyát azzal mit érek? az tiszta üres

Ami a telefonba van azon van minden adat képek videók

2014. aug. 26. 14:16
 3/5 A kérdező kommentje:
igen nem jól írtam el vesztettem de aki megtalálta és mikor csörgettem fel vette kérdezte mennyit ér nekem de nem adta visza akkor mégis csak el lopta nem?
2014. aug. 26. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ez így mind igaz, hogy még meg is kérdezte, hogy mennyit ér neked, akkor már lopásnak minősül. tenni nem tudsz ellene semmit. valószínű sim kártyát ígyis-úgyis kidobta valahol, telefont meg megpróbálja resetelni, utána eladni. sőt, ha még tovább vársz, akkor el is adja. előbb feljelentés, ezt elmondod, ezután tudsz menni szolgáltatóhoz, és letiltatod a telefont...onnan már szenvedhet, ha el szeretné adni...gsm boltba csak a profik adják be, ahol esetleg a boltos az orgazda...hiszen ott ugye személyivel hitelesítened kell magad, hogy te adod le...nyiván egy orgazda az eltekint ettől, és egész véletlenül letagadja, hogy behozták...
2014. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ez egy nagyon jó okos válasz köszönöm szépen

Még annyit h hívtam többször és azt mondja be a kártya nincs forgalomba tehát ki dobta ahogy mondtad

2014. aug. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!