Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 32 GB-ot érdemes most...

Nexus 5 32 GB-ot érdemes most megvenni vagy jobbak is vannak már illetve hamarosan kijöhet jobb is?

Figyelt kérdés
Gondolok arra is, hogy nm bővíthető a memória benne Micro-SD kártyával... Hasonlóan jó készülék nincs, ami pl. olcsóbb kicsivel? Tapasztalatok szerint (tulajdonoseoktól kérdezném) a készenléti idő mennyi ha néha szinte csak telefonálásra használná valaki?

2014. szept. 20. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni.De 32gb-osat vegyél mindenképp.
2014. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó választás lenne szerintem, nekem is az van, és eddig nem volt probléma helyhiánnyal, pedig hatalmas gyűjtő vagyok (mind zene, mind alkalmazás téren)

Ha szinte csak telefonálásra használod, és nem is gyakran, akkor szerintem kihúz 2 napot az aksija.


De biztos hogy megéri, ha tényleg szinte csak telefonálni akarsz? Arra tudsz venni 1000 Ft-ból is mobilt.

2014. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Vannak jobbak is.... pl galaxy s5, alpha, note 4, iphone 6, sony z2,z3.
2014. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!