Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 635 vélemény és tapaszta...

Lumia 635 vélemény és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy Nokia Lumia 635 vásárlása előtt állok. Eddig csak androidom volt, abból sem a legfrissebb.

Minden véleményt várok a lumia 635-el kapcsolatosan, mit gondoltok a mobilról, mi a véleményetek, tapasztalatotok vele kapcsolatosan.

Illetve, hogy ebben az árkategóriában melyik telefont tartjátok jobb vétel lehetőségnek ha ti nem ezt vennétek meg.


előre is köszönöm. :)



2014. szept. 20. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A Huawei Ascend G6 jobb és egy tízessel olcsóbb.
2014. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
43%
Nos nekem nokia lumia 635 om van ,elotte samsung galaxi mini 2 os volt es bnagyon megbantam az at terest ,dizajnra szebb meg okosabb de netezesre szar ,foleg 4G egy csomo alkalmazas hiayzik pl a samsungon le tudtam tolteni az rtl most barmit vuissza nezhettem ezen meg egy tv ado oldalan sem lehet vissza nezni videokat adasokat mert nem tamogatott ,nem megy az onlain sorozatoknal egy video lejatszo sem sok jatek ami Javaval mukodik ,nincs flash playere es sorolhatnam mi mindent nem csinal vagy lehet en vagyok a huje de akkor mitol okos ha csak telozni zenelni meg fotozkodni lehet ,mert ezeket reklamozzak folyton ,meg a facen megosztott videokat sem mindeniket inditsa el ,a youtub az megy jol viszont a skypbol 5 perc beszelgetes utan kidob ,meg ilyenek szoval visszaterek az androidosra..
2015. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!