Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumnia 520 vagy 625? Melyik...

Lumnia 520 vagy 625? Melyik éri meg jobban egy 19 éves lánynak? Hosszabb távra tervezek. Mi a véleményetek errô a két telefonról. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha hosszabb távra tervezel, akkor ne Windows Phone-t vegyél, hanem mindenképp Android-os telefont! A Windows Phone hosszabb távon idegösszeomlást okoz... :D
2014. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Emberek ***** válasza:
85%
Ha hosszabb távon tervezel, akkor igenis megéri a Windows Phone a hosszú, garantált támogatottság miatt. Droidból meg kérdéses még a felső kategóriában is, hogy megkapja-e a következő androidot. Na meg nem kell annyit szöszmötölni a WP-vel. Az megy neked, nem akad nem fagy és kész. Viszont, ha szeretsz mókolni a telefonnal (feltételezem nem igazán érdekel), akkor viszont egyértelműen droid
2014. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Egyérteműen 625.
2014. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Androidos telefonom van és 1 év után már kezdett minden baja lenni és mostmár az utolsókat rugja.

És nem kevés az 512 MB RAM ??

vagyis nem értek hozzá, de kevésnek tünik..

2014. szept. 22. 19:51
 5/21 A kérdező kommentje:
#2 hogy érted azt, hogy "mókolni" ?
2014. szept. 22. 19:53
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nézz fel egy androidos telefon felhasználói fórumára, és megérted :D

Belenyúlkálni a rendszerbe, ilyen-olyan főzött ROM-okat rátenni, meg mindenféle kockaságot művelni vele :)

Az átlag júzer (mint én) lesz*rja ezeket a dolgokat, egy a fontos, hogy stabilan működjön, de omoljon össze a legrosszabb pillanatokban. Erre pedig a WP telefonok tökéletesek.

Én is vacilláltam a 625-ön, de nem éri meg ennyi pénzért.

Inkább megvárom, amíg kijön a 735, ami végre egy nagyobb előrelépés lesz a Nokia középkategóriás telefonjai között.

Amúgy elég az 512 MB Lumiáknál, mivel úgymond jobban gazdálkodna a memóriával, jobban optimalizált a rendszer.

2014. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
*NE omoljon össze
2014. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És azt tudod hogy mikor fog kijönni? És az ára várhatóan mennyi lesz?

Meg én jó árba jó telefont szeretnék, mivel még tanulok és nincs saját keresetem, így nem szeretném a szüleimet megterhelni anyagilag.

2014. szept. 22. 20:03
 9/21 anonim ***** válasza:

#1 el vagy tévedve


Kérdező: én is inkább a Lumia 730/735-öt ajánlom Neked. Előrendelési ára nem olcsó (85e forint), de ez egyből lejjebb fog menni forgalmazásának hivatalos megkezdésekor, illetve minden bizonnyal kedvező feltételekkel lehet majd a szolgáltatóknál is megvásárolni.

2014. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

azt tudod hogy mi lesz a kettô között a külünbség?

Ára? Vagy mennyivel tud majd többet az egyik, mint a másik?

bocsi a sok kérdésért de csak így tudok tájékozódni :)

2014. szept. 22. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!