Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van "automata hanglenémító"...

Van "automata hanglenémító" alkalmazás telefonra?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan alkalmazás telefonra, ami bizonyos időpontonként lenémítja, aztán újra kihangosítja a telefont. Arra gondolok, hogy ha én azt szeretném, hogy a telefon hétfőtől péntekig 8:00 és 16:00 között némuljon el, aztán újra lépjen át hangos üzemmódba, az megoldható e valamilyen szoftverrel. Suliban hasznos lenne, mivel van, hogy elfelejtem lenémítani a telefont, és óra közepén rámírnak, ami valljuk be nem túl kellemes fizika dolgozat közben:DD Ha van valami ilyen, vagy hasonló alkalmazás, a nevét le tudnátok írni? Android készülékre(Google Play-ről, vagy megbízható oldalakról) kellene letölthető szoftver. Előre is köszönöm a válaszokat:))

2014. szept. 23. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Llama-t használom (igen, Láma), abban lehet beállítani idő vagy/és helyszín alapján, hogy épp lenémítsa a telefont, rácsatlakozzon wifire és még vagy 35 funkció beállítása lehetséges. Van még egy sokkal okosabb, a Tasker, de az fizetős. Nekem ez a Llama is telejesen jó volt amíg suliba jártam.
2014. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!