Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vírus - kamu?

Android vírus - kamu?

Figyelt kérdés
Galaxy S III. "rendszerüzenetként" kiírja, hogy vírusos, ettől lassulhat, használhatatlan lehet, nem olyan reklám, ami minden oldalon feljön, olyan, mint amikor pl. felülítok valami gyári beállítást, és megkérdezi, hogy bizros akarom-e. Tudja, milyen telefonom van. Régen azt írta, 4 db, most mindig 11-et, valami változott, ez bizonytalanított el. Múltkor azt írta ki, hogy sújos problémája van, és 30 másodpercen belül töltsek le vítusirtót, vagy tönkremegy, de nem lett semmi baja. Ha at OKra megyek, azt mondja, a veboldal nem található. Letöltöttem már vírusirtókat, de nem találnak semmit. Szerintem ez is csak reklám, ami valami appal jött, de nem vagyok szakértő, mi a szakértők véleménye??

2014. okt. 14. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Reklám, távolítsd al az üzeneteket kiíró appot.
2014. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A gond csak az, hogy nem tudom, melyik küldi...

Köszi, így mostmár megnyugodtam :D

2014. okt. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!