Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Laptopexpressz webboltról...

Laptopexpressz webboltról vélemény? Telefont szeretnék vásárolni onnan. Sufnituning mobil boltnak számit, vagy inkább már "legális" készükeket árulnak ott?

Figyelt kérdés

#mobil #mobiltelefon #telefon #Samsung #Sony #Nokia #mobiltelefon készülék
2014. okt. 25. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha köze van a mobilexpresszhez, akkor jobb nem kerülni velük kapcsolatba.
2014. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyanaz a budapesti cím...miért nem érdemes vele foglalkozni?( amúgy megnéztem és a laptop ,és mobilexpessz oldaon ugyanaz a telefon különböző áron van)
2014. okt. 25. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalataim vannak velük, de ide nem írok részleteket, mert még a végén megkeresnek és a körmömre néznek :D Maradjunk annyiban, hogy a tőlük vásárolt termék egy héten belúl elromlott, és egy hónapig "javították". Személyesen ne akarj találkozni a főnökkel, félelmetes egy ürge.
2014. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Flubber válasza:
110% meg vagyok elégedve velük! Pontosak, mindig értesítettek mindenről. Korrekt ár. Én ajánlom nyugodt szívvel.
2015. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
esetleg vki még a garancia érvényesitésről irna?
2015. jan. 5. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!