Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kerül sokkal kevesebb...

Miért kerül sokkal kevesebb pénzbe árukereső.hu oldalon a mobil telefonok?

Figyelt kérdés

PL T-mobilnál Z2 180 áruekereső 120 G3 160 ,árukereső 130,

ÉN már vettem egyszer nokiát árukeresőn de más szinű hátlappal kaptam mint ami elvileg létezett belőle.

Jah és kártyafüggetlen készülékek és így olcsobb 60 ezer forintokkal. Érdemes árukeresőről telefont venni?

Nem lehet hogy valami után gyártott szarról van szó?


2014. nov. 2. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

árukereső csak a webshop-ok kínálatait gyűjti össze

magát a honlapot linkeld be amin a telefon van ha véleményekre vagy kíváncsi

2014. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Az árukereső csak egy gyűjtő oldal, mint a neve is mutatja. Nem egy bolt, hanem sok bolt adatait gyűjti. Olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy a Google szerint miért 5 Ft-be kerül valami, amikor a sarki vegyesboltban 7 Ft...

Lehet, hogy a Z2 pont 60 rugóval olcsóbb abban a boltban, a többi 10 telefon meg abban a boltban drágább, mint a T-ben.

Ha az ember nem figyel, akkor belefuthat hamisítványokba is, ahogy valószínűleg te is jártál (?).

Mivel a kereskedelem nem a keresőn keresztül megy, nem vagy csak nagyon kevés visszajelzést kaphat a kereső arról, hogy egy bolt mennyire megbízható.

2014. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem.Tehát eőfordulhat simán hogy hamisítványba botlik az ember az ilyen webshopokon? Ez meg magyarázná a gyanúsan nagy ár különbséget


Itt egy link pl [link]

2014. nov. 2. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Üzletben minden kártyafüggetlen telefon olcsóbb mint a szolgáltatónál. Ez nem újdonság.
2014. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. nem hamis, nincs értelme. sok GSM bolt fel is tünteti, csak zsír új, bontatlan készüléket árul. hogy miért olcsób? a szolgáltatóknál azért drágább, mert elhozhatod egy Forint nélkül, vagy pár ezresért a tiéd...no persze két év hűség, aztán a havi részletek apránként, ami duplára jön ki.


a gsm bolt árában adja, nem hamisat, mint híresztelik.

tudom, mert nem egy készüléket vettem"jó áron" és eredeti teló volt, bontatlan..és hibátlan a mai napig...és a két év gyártói garancia is tök fölösleges, mert ezek nem romlanak el..na persze, ha a gyerek ezzel játszik, fürdik, elviszi a suliba, akkor annak annyi.


szóval nem utángyártott szarok...az nem úgy megy..

2014. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

így van ezek sima normális kártyafüggetlen telefonok.

én is gsm bolttól vettem az enyémet.

az árukeresőn a boltoknál láthatod a véleményezést értékelést a boltról,tehát hogy mennyire elégedettek a tőlük vásárlók.

2014. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!