Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó ennyire a Lumia?...

Miért jó ennyire a Lumia? Miért ajánlják ennyien?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha, de új telefont szeretnék venni és Lumia is megfordult a fejembe.

De nekem nem tetszik az a asztalberendezése vagy miaz.

Nem tudom miért ajánlják ennyire. Talán lehet rajta ingyen netezni vagy mi? Nem értem mi jó benne.



2014. nov. 8. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanolyan korlátolt rendszer mint az iphone ,de legalább elfogadható áron. Ennyi az előnye a szememben.
2014. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12%

Hát, mondjuk a kérdező sem lehet egy nagy zseni, ha "asztalberendezés" alapján választ telefont.


Amúgy kezdjük ott hogy nincs olyan hogy "A Lumia" ez olyan mintha azt kérdeznéd miért jó a samsung...abból is van S5 ami csúcs telefon, meg van Galaxy mini, amivel a seggem se tudnám kitörölni. Ilyen a Lumia is, bár alapvetően nekem most egy 530-as van, az nagyjából a kategória alja, meg van belőle 900-1000 akárhányas sorozat is, ami a csúcs kategóriát képviseli.


Általában 50k alatti kategóriában szokták a WP8-as rendszert ajánlani, mert elég gyors, és stabil, míg az android képes néha meg-meg akadni.


Én pár napja használom, egyrészt hasra esve sem vagyok tőle, vannak logikátlanságok is benne, de alapvetően ha kicsit utánajár az ember, akkor mindent ugyanúgy megtalálni benne. És hát anno az androiddal így úgy voltam, hogy max akkor lesz használható ha letörlök róla mindent ami van, és felteszem azt ami nekem tényleg kell.


Számomra is kicsit nyűgösebbnek tűnik elsőre, de átlag felhasználó pont ugyanúgy balf..sz mindkét rendszerhez.


A csempés felület meg meglepően jól mutat, viszonylag testre szabható, működésében meg ugyanaz mint az android asztala, meg dokkolója, nekem szimpatikus.


Szerintem az igazán jó az lenne, ha úgy lehetne telefont venni, hogy előtte odaadják 1-2 napra ingyen és ki tudnád rendesen próbálni.

2014. nov. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!