Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hagyományos mobilon lévő...

Hagyományos mobilon lévő Dominó csomag okostelefonra?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia hagyományos mobilom, rajta Domino csomaggal. Szeretnék venni egy Galaxy S5 okostelefont és ezen érvényesíteni csomagomat. Járható ut ez?

2014. nov. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
természetesen. 1 dolgot nem tudsz kihasználni a telefonon, és ez az LTE hálózat. domino csomaghoz az összes mobilnetes opció le van korlátozva 10 mbit/s-os 3G hálózatra.
2014. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az LTI hálózat? És ha elofizetesre valtanek?
2014. nov. 19. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz "érvényesíteni"? Berakod a simet és használod, vagy nem erre gondolsz?
2014. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és mit jelent, hogy az LTE hálózatot nem tudom fogni? Azért kérdezem, hogy megértsem miről van szó, mert a Wikipédia magyarázata nekem magas.
2014. nov. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!