Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Röviden és tömören miért...

Röviden és tömören miért utálják az iPhone tulajokat?

Figyelt kérdés

Most nem azt akarom hallani, hogy mert nincs pénzük rá, meg irigyek, ez sztem jó nagy hülyeség, hanem inkább, hogy léteznek erre felmérések, vagy valami statisztikai adatok?


Mióta megvan, észre vettem, hogy ha telefonálok az utcán,vagy éppen chatelek a buszon stb. tök mindegy nézik a telefont (és nem csak a headset nélkül zenét bömböltető réteg) hanem vegyesen, és ezt az előzőnél a Samsung S Advance majd az az előtti Nokia E50-nél nem tapasztaltam, pedig mind a kettőt ugyan úgy nyomogattam, mint ezt.

Számomra ez egy használati tárgy, amit ugyan úgy elhasználódik 1éven belül mint a többi telefonom (ismerem magam :D) de vannak akik ezzel msáhogy vannak?



2014. dec. 15. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Na, most már én is kezdem utálni őket. Amiért ezredszer is felteszik ezt a kérdést. Én csak ezért.
2014. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Normális ember nem utál valakit csak azért, mert ilyen vagy olyan telefonja van.

Én sem utálok valakit csak azért, mert iPhone-ja van, de ha elkezd okoskodni, hogy "ez nem telefon, ez iPhone" meg mondja a hülyeségét, mintha az iPhone valami egészen más szinten lévő csoda lenne, akkor nem sok pozitív gondolat van az illető iránt a fejemben.

2014. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nezik a telefonod, tehat utalnak. Logikus :)


Amugy meg ki nem xarja le milyen telefonod van?

2014. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az butaság lenne ha valakit a telefonja miatt utálnának.

Itt maga a márka harcolja ki többekben a fintorgást,mert

egy agyon magasztalt túlárazott dologról van szó.

2014. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teged utalnak , nem a telefont. Biztos valami gyilkosnak vagy loponak neznek teged. Ez hulyeseg hogy egy telefin mijat utaljonak.
2014. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért amiért egy Real Madrid szurkoló általában szidja a Barcelona szurkolót vagy a MU a Chelsea drukkert.

Általánosság:mindenki mást vall és másra esküszik.

Van aki a virslit kecthuppal imádja a mustárt meg ótvarnak tartja és utálja.

Általában mindenki azt védi amit vall és amilye van.

2014. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-esnek, 3-masnak és 4-esnek van teljes mértékben igaza!
2014. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen paranoiás vagy :/ bocs hogy ezt mondom,dehát attól még hogy néhány ember megnézi a telefonodat,az nem azt jelenti hogy téged utállnak. Nyilván csak tetszik nekik a telefonod vagy vlmi,de ha egy ember feléd néz ne a legrosszabra gondolj rögtön :)
2014. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emberi mivoltunk kezdete óta hordákba, felekezetekbe, pártokba, szurkolói táborokba stb tömörülve utáljuk és gyilkoljuk egymást. Most az iPhone tulajok vannak egy csoportban, s a kívülállók kollektíve acsarkodnak rájuk.
2014. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!