Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 710-et hogy kell használ...

Lumia 710-et hogy kell használni? (WP7)

Figyelt kérdés

A minap került a kezembe egy ilyen készülék (nem az én tulajdonom) és csak arra lennék kíváncsi hogy én vagyok teljesen hülye vagy valóban ennyire macerás?


A rajta lévő képeket szerettem volna lementeni. Először próbálkoztam Linuxon, ami kapásból felismerte de nem akarta tallózni. (Hosszas keresgélés után, ha kikapcsoltam a pin kódot akkor engedte, de nem mutatta az adatokat.) Megpróbáltam windows-al, ami meg sem ismerte (miért is lenne önmagával kompatibilis??) csak ha letöltöm a zune nevezetű 110 megás csodaprogramjukat. Először nem akartam (ismerve az ilyen alkalmazásokat) de végül megpróbáltam. Természetesen a telepítés megdöglött és a hibakód alapján sem sikerült elhárítanom a problémát. Majd létrehoztam egy onedrive accountot amivel alapból nem akart szinkronizálni a telefon (pedig felajánlotta) végül EGYESÉVEL lehetett csak feltölteni mind a több száz képet, mivel még arra sem volt lehetőség, hogy több fájlt kijelöljek. A feltöltés 8-10x döglött meg, de mivel nincs lehetőség megszakítani sem, így a wifi kapcsolatot kellett bontani majd újrakapcsolódni. (Már amikor bejött a wifi menüpont.)

És ha ez még nem lett volna elég, a végén, mikor merülni kezdett a telefon, rádugtam a gépre (linux) ami most már engedte tallózni. (windows továbbra sem de ez nem meglepő. ez az egyetlen cég ami képes olyan rendszert gyártani ami még saját magával sem képes együttműködni)


Már nem aktuális a dolog, de mi lett volna a jó megoldás? És hogy a búbánatos francba kell kijelölni több képet???


Köszönöm!



2014. dec. 17. 08:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt viszont megtanultam, hogy soha nem fogok saját használatra windows-os telefont venni! A Nokia nagyon jó márka VOLT. Sajnos már nem az...
2014. dec. 17. 08:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek a WP 7 rendszerű mobilok, csak a Zune segítségével lehet adatokat másolni, semmi mással.

A rendszer köötöttsége miatt vannak ezek a dolgok, amiket leírtál

2014. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a wp7 tenyleg nyugos, de a wp8 alapu mobilok mar vajsiman kezelhetoek
2014. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, hogy nem én vagyok a hülye, az viszont szomorú, hogy ilyen terméket a piacra lehet dobni. Ez egyszerűen borzalom.

Lehet, hogy a wp8-ban már kijavítottak dolgokat, de az már késő. Ilyen megbízhatatlan és pocsék gyártót nem szabad a piacon tartani. Az üzletpolitikájukról nem is beszélve... ha én nem akarom megvenni a windows-t hanem linuxot használok akkor nem férhetek hozzá a fájljaimhoz? Mivel arra nincs zune...

Az pedig hab a tortán, hogy a hátam közepére sem hiányzik a programjuk ami televágja a windows-t minden szarral és csak lassítja. Ez több mint felháborító.

A simbian sem volt tökéletes, de nem lehet ezzel a borzalommal összehasonlítani sem. Nokiát többet soha! (Legalábbis amíg az MS kezében van...)

2014. dec. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!