Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy core plus...

Samsung Galaxy core plus függetlenítését hogyan lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

Néztem egy videót ahol a srác egy másfél perc alatt megoldotta a függetlenítést.Ilyen létezik ? Tényleg így működik ? valamilyen Octoplus box nevű programmal unlockolta.Vagy van aki tudna nekem segíteni több információval ? Esetleg valami kimaradt a videóbol? Nem nagyon szeretnék rákölteni mert kölcsönbe van a telefon nálam csak gondoltam megpróbálom így.


Video linkje: https://www.youtube.com/watch?v=11M5gWtrVtQ



2014. dec. 28. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ingyenes függetlenítés, az Octupus Plus 328 dollárba kerül, nem a program függetleníti, hanem a box, ami a videó alatt linkelt oldalon van
2014. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Bemész a szolgáltatóhoz, és megcsinálják. Telenornál 6750 ft.
2014. dec. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sinji válasza:

Rengeteg szervízbox van ami a telefon javítására szolgál , az csak a plusz hogy a függetlenítés is hozzá van.

Nekem is van jó pár de még mindig van hova fejleszteni a készletet.

Programmal semmiképpen sem fog menni max tönkrevágja a telót nem egy telot hoztak hogy ezzel meg azzal akarták orvosolni.

Ha függetleníteni akarod mindenképpen hozááértőhöz vidd vagy vegyél kódot hozzá a neten.

Üdv

2015. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!