Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 930-ról mi a...

Nokia lumia 930-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megéri-e még megvenni? Milyen gyors? Kézreállóság. stb

2015. jan. 3. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
A gyorsaság is a kézreállóság az összes WP teló erőssége, jellemzője. Mivel a WP-t úgy csinálják, h a legkisebb modellen is akadás mentesen fusson, így a 930 a tudásával biztosan tökéletes működést ad.
2015. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
ha van rá pénzed a legjobb választás!
2015. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Két alapvető probléma van vele. Ezek közül az egyik az, hogy Nokia, a másik pedi az, hogy Lumia. A 930-as sorszáma önmagában még nem összevonható a lassulással, a rossz kezelhetőséggel és az elavultsággal, amivel az előző két megnevezéséről már messziről sugárzanak ezen tulajdonságok. Semmiképpen sem ajánlom hosszú távra, legfeljebb egy hér erejéig, "beugrótelefonnak". Sok problémád lesz vele, amiket már említettem, de ha ezek megfelelnek az igényeknek, akkor "kiváló" választás.
2015. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia nekem van egy és én eddig meg vagyok vele elégedve esetleg ami a hátrány az akksi meg hogy hamar melegszik mikor játszok.
2015. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3, azt hittem, hogy már a másik kérdésnél válaszoltnál nagyobb hülyeséget nem tudsz mondani, de tévedtem. Egyáltalán használtál már Lumiát, vagy csak fényképről láttad?


Kérdező, az egyik - ha nem a legjobb legjobb ár-érték arányú csúcskategóriás készülék, hardverben, anyaghasználatban, megbízhatóságban, és hozzáadott értékekben egyaránt.

2015. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 930-asom van, és nagyon meg vagyok vele elégedve, sose fagyott, és nagyon jól el van találva a mérete, nagyon kézreálló :)
2015. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 akoslaszlo ***** válasza:
81%

Üdv.:Én kb. 2 hónapig jártam utána annak, hogy androidosként maradva z3 compactot vagy átnyergelve a Microsofthoz Nokia Lumia 930-at vásároljak.Kritikus voltam mindkét készülék esetében és a történet végére hát egy kissé felkészült is lettem. Ha láttad már élôben a készüléket és ha általad sem közelíti meg designban más telefon akkor ha le is kell mondani némi "kényelemrôl" a Droid után (ha az volt eddig)...-bár ez viszonylagos,be habozz tovább!

Nekem fentartásaim voltak mert "GYENGE AZ AKKSI,NAGYON MELEGSZIK, AZ AMOLED KÉPERNYÔ BEFOG ÉGNI A SZOFTVEREZETTSÉGE A WINDOWSSAL EGY RAKÁS S@R stb. stb. stb. Mindent nem sorolok fel azokból a "folyamatos lehúzásokból az ellenérdekek miatt, ami árad a médiából vagy amit hallasz az ellendrukker haveroktól.Befejezem. Nekem minden porcikájával kapcsolatban mondhatni nagy elvárásom volt és van!Nem bántam meg, hogy a 930 mellett döntöttem! SEMMI NEM IGAZ AMI MIATT AGGÓDNOM KELLENE AKÁR EGY KICSIT IS! Tökéletes, átgondolt választás és döntés, ha Neked is igazán fontosak a fent említett szempontok.

Hali!

2015. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 akoslaszlo ***** válasza:
78%
A "45 %"-on pedig csak mosolyogni tudok. Már ami a válasz adásaimat illeti.
2015. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami eszméletlen gyönyörű telefon, kívülről belülről veri az iphone 5-öt(olyanom volt, csak odaadtam a noveremnek). Az iphone CSAK azert lehet jobb, mert vannak rajta olyan opciok amik csak iphone-on vannak pl: Ios 8-ban eleve be van epitve a cameraba a slow motion, a panorama,time-lapse funkció ami igencsak irigylesre meltó. Gyors, mint minden lumia, szép kepeket készít... Sorolhatnám. 1 szamomra elhanyagolható problema van magával a Windows Phone-okkal, ami meg csak nem is a Microsoft hibája, hanem az app fejlesztőké. Amik nekem kellenek appok minden megvan, de az app keszitok nagy mértékben tesznek a Windows Phone-ra, egyszeruen nem készítenek ra alkalmazást pl: Instagram Snapchat. VISZONT A KEDVES MICROSOFTOSOK VAGY EGYEB FEJLESZTŐK KÉSZÍTENEK ALKALMAZÁST AMIK UGYANÚGY KISSEBB NAGYOBB ELTERESSEL TUDJAK AMIT AZ EREDETI ALKALMAZÁS. En nem használok ilyen appokat szóval engem nem zavar a hiánya. És elobb utóbb minden alkalmazás lesz Windows Phone-ra, plusz a Microsoft-os appok pl:skype, Office,térképek nagyon jók. Mielott megveszed ellenőrizd le a Windows Phone honlapon, hogy megvannak neked azok az alkalmazások amiket használnal. Szerintem feketét vegyél, mert ugy nagyon szép téglalap alakú szén darabot kapsz, mivel annyira sötét a színe és a Clear Black kijelző, valami ótvar fekete. Ez egy minőségi, anyaggal teli szép nagy nehéz telefon ami, gyakorlatilag soha nem fagy, nem lassú, es meg a következő frissítésekben is csak jobb lesz. Kb Windows Phone 11-ig megfogja kapni a frissítéseket. A t-homeban kapsz hozza vezetek nélküli töltőt, én is ott vettem ;)
2015. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is 930-asom van és tényleg igaza van az előttem lévőnek.Fizikailag is nagyon strapabíró,mert pl.teljes erőmből próbáltam legalább meghajlítani,de meg sem mozdult,már pár esésen is túl van,de ezek már váletlenül történtek,de egy karcolás sem esett rajta.Kb fél évve van meg,még mindig akadásmentes,nem úgy mint pár Android hogy mikor megveszed csúcsszuper 2 héttel később meg már azon idegeskedünk hogy nyisson meg már egy alkalmazást.Az árát akkor is megérné ha 190ezer lenne.Az anyaghasználata is nagyon tuti főleg ez a fém unibody felépítés.Nekem 5-5,5 óra alatt merül le ha egyfolytában videót nézek,ha pedig csak néha megnézem rajta az órát vagy valamit gyors megnézek akkor kibír 2-3 napot.Nekem nincs hozzá olyan töltőm,de az a vezetéknélküli töltés is elég jó lehet.A színekből mint minden Lumiánál van választás.Ami nekem nem tetszik az hogy kicsit nehéz,de végül is fém váz/keret és vezetéknélküli töltő is van benne szóval megértem.Biztos vannak még negatívumok,de engem csak a súlya zavar.Ja és a kijelző meg nagyon gyönyörű, jól érzékeli az ujjat (lehet választani hogy érzékeny legyen vagy normál).Remélem segítettem.És légyszi értékelj a kezecskékkel. :)
2015. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!