Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Note 3 vízálló?

A Samsung Galaxy Note 3 vízálló?

Figyelt kérdés
Telefont akarok venni, a Galaxy S5 es Note 3 kozott vacilalok. A Note 3 szimpibb, de baj lenne, ha nem vizallo...

2015. jan. 4. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyik telefon se az csak rámondják. A note 3 se az,de arra nem is ígérik.
2015. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező.. ***** válasza:
S5 csak cseppálló és minden telefon az lényegében.Csak marketing.Note 3 jobb.
2015. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha vízálló telefont akarsz akkor egy Sony Z1,Z2 vagy Z3-at vegyél. Nekem Z3 van kedves egyes és kettes válaszoló és kapott már rengeteg vizet sőt víz alatti fotót is készítettem vele. :)
2015. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kérdező.. ***** válasza:
Igen vannak az xperiák,de a tulajdonosok felének mégis beázik.
2015. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem a Z sem ázott be a Z3 sem, nővérem Z1-e sem ázott be. Különben is lehet akiknek beázott azok rosszul csukták vissza a kupakokat vagy dokkoló nélkül töltötte és már nem szigetel jól a kupak.
2015. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, sokszor az, túl sokszor csak marketing. Úgy értem, hogy legalább állítsák-e róla, az ezelőtti telóm tényleg az volt :)
2015. jan. 6. 20:00
 7/9 kistigris99 ***** válasza:
Note 3 nem vízálló.Az S5 is csak cseppálló és nem vízálló.Esőben lehet használni.
2015. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem vízálló, de lehet rá vízálló tokot venni
2015. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miről beszéltek hogy az s5 nem vízálló?

tudnátok unalomba meg tesztként hányszor beledobaltam az akváriumba!! Fél óráig bírja 1 méterig. És ez nem népbutítás. Ha nem hiszitek akkor vegyetek egyet és próbáljátok ki!

2015. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!