Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy táblagépen...

Samsung galaxy táblagépen lehetséges a képernyő fotó? Vagy az csak egyes mobiltelefonokra jellemző az a funkció? És ha igen melyik telefonok képesek rá?

Figyelt kérdés
Nekem samsung galaxy tab 3 lite sm-t110-es keszulekem van és szeretnem meg tudni h a képernyő fotót lehet e vele csinalni és hogyan? Sokszor látom hogy felraknak messenger beszélgetéseket vagy Viber beszélgetéseket vagy csak simán egy képet. És hát sokan mondták hogy a billengyu zár és a hangero gombot nyomjam egyszerre de nem sikerült. Szeretném meg tudni h ha az en keszulekemen nem lehet akkor melyikeken?

2015. jan. 21. 23:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem szinte mineggyik telefonon lehet. Nekem samsung Y van.de tutti hogx lehet ifonon is. A lezárás gombkt és azt a gombot kell megnyomni ami visszavisz az alkalmazásokhoz.Nekem Overmaxos tabletem van es azon van kulon olyan gomb van amivel direkt lelehet fotózni
2015. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld egyszerre lenyomni (és 2mp-ig nyomva tartani) a következő gombokat:

Power + Hangerő fel

Power + Hangerő le

Power + Középső nagy gomb

Valamelyik kombó csak jó lesz. Hallani és látni fogod, ha kész a kép, megtalálod a képet a képnéző programoddal.

Írj, ha sikerült.

2015. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sikerült az első kommentelo tipjevel hangero fel és az úgy nevezett középső gomb. Köszönöm szépen a segítséget önöknek 😊😊😊😊
2015. jan. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!