Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 930 zörges?

Nokia lumia 930 zörges?

Figyelt kérdés
Nagyon szep, jó telefon a 930, de mar amikor megvettem decemberben, már akkor ha finoman a tenyeremhez ütögetem, kicsit zörög, mintha vmi rosszul illeszkedne. Es ha be vagy kikapcsolom a kamerát vagy az elemlampat, akkor is egy vmilyen hangot hallat. Normalis ez 930 tulajok?

2015. jan. 28. 20:54
 1/9 akoslaszlo ***** válasza:
Hülye.
2015. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ne vittem egyből vissza?
2015. jan. 29. 16:04
 3/9 anonim válasza:
Szia igen normális nekem is ilyenem van és az enyém is zörög de zörögni is kell neki.ÉS persze nem kell rázni.
2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne zorognie? Szerintem teljesen abnormalis, én azért beviszem a Nokia care-be. Azert még jöhetnek válaszok, hogy mindenkinek igy van-e.
2015. jan. 29. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is zörög,de szerintem normális
2015. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zörögni nekem nem zörög, de a kameránál tényleg normálisan, mert mozog a lencse, ez látható is :)
2015. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most szedessem szét és rakassam újra? Mert ez engem idegesít, es ketlem hogy hosszu tavon ez jót tesz neki, tovabb is lazulhat benne vmi, oszt nézhetek.
2015. jan. 31. 22:28
 8/9 anonim válasza:

"Zörög a telefonom, ha rázom. Ez mitől lehet? Először is: ne rázd :) Másodszor: a telefon megrázásakor a zörgő hangot általában a kamera lencserendszere okozza. Ez egy többszörösen összetett lencserendszer, és a lencsék egymáshoz képest el tudnak mozdulni. Némely esetben a zörgő hang forrása lehet még a SIM tálca vagy a gombok (különösen a kétállású kameragomb) lötyögése. Ez nem garanciális hiba, hiszen ezek az alkatrészek mozgó alkatrészek (és azoknak is lettek tervezve), így természetes ha a mozgásuk során hangot adnak ki."


Mobilarena fórum, Lumia 930-as topic

2015. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kissbandi válasza:
Szerintem természetes, mivel rázáskor az élgombok mozognak! Ne rázd! :-)
2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!