Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 plus vélemények?

Iphone 6 plus vélemények?

Figyelt kérdés
Első iphonom lenne. szeretnék véleményt kapni azoktol akiknek ilyen,vagy sima 6-os készülékük van. mindenröl irhattok, pozitívum,negatívum.

2015. jan. 31. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
2015. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Maradjál már 9mm! Folyton ezt a linket hozod,nekem pl iPhone 6 Plus-om van,és nem hajlott el még
2015. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként egy nagyon jó telefon
2015. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
nem hajlott el még...
2015. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A lúzer 9mm-rel ne foglalkozz. Szegénynek nincs mivel/kivel játszania és itt éli ki magát.


A nagyseggű disznó amerikaiak alatt persze, hogy elhajlik, hogyha ráülnek. HA RÁÜLNEK!!


Itt van, hogy mennyire strapabíróak az iPhone-ok.

[link]

2015. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem a fog ;)
2015. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*Nem is fog ;)
2015. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

na igen...két féle dologgal van ez a hajlás bizonyítva. egyik a gépes, illetve kézzel való hajlítás..nyilván ez nem életszerű, csak teszt kedvéért...a másik pedig a farzsebben való használat...nem értem, mi benne a különleges :D én sosem tartanám ott, nyilván azért, mert ráülnék...:D hozzá is tartozik persze, hogy ekkora telefont pont azért is nem vennék, mert az oldalzsebemben szűkösen férne el...a kényelem is fontos, nem csak a telefon strapabírása :D


egyébként nem rossz telefon, de nekem a 6 bőven elég lenne méretben.

2015. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is, de maga a telefon nagyon rossz.
2015. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a kérdező direkt kérte, hogy csak olyan írjon akinek van i6-ja, de eddig senki olyan sem írt akinek ilyen készüléke van.

De legalább a buta trollok ide találtak.

2015. febr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!