Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70 000Ft értékben szeretnék...

70 000Ft értékben szeretnék telefont vásárolni milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Netezésre kéne de néha 1-2 képet is el szeretnék vele lőni meg ha nagy az unalom kicsi játékra is lehessen használni

2015. febr. 3. 19:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
a Xiaomi -k hoz lehet kapni alkatrészeket kiegészítőket ? stb
2015. febr. 4. 14:20
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

Nos, telefont ne Hardver alapján válasz (persze legyen alsó határ)! Nagyon sok telefon megcáfolja, hogy a hardver lenne a legfontosabb, oké, nyilván, ha a telefonodban SoC 800/801/805..stb. van, akkor nem fog szaggatni.. egy ideig (tapasztalat).


Nagyon fontos telefon választásnál a support (frissítések gyakorisága, egy WP-nél a legolcsóbb tag is megkapja az új rendszert), a userinterface (ez a felhásználói felület pl.: Sony - tájmszkép , Samu - tácsviz.. stb). Ha ezek rendben vannak, akkor jönnek a részletek, illetve a számodra fontos dolgok!


Ha ezeket a szempontokat vesszük figyelembe, akkor rögtön kapunk egy-két gyártót. Elsőként a Nokia khmm.. Microsoft termékeket ajánlanám, volt már LG, Samu flagshipem (akkor még nem értettem ezekhez a dolgokhoz :D), és tapasztalatból mondom, hogy a Lumia 830-asom a legjobb telefon, amit valaha használtam! Minden általam felsorolt szempontnak tökéletesen megfelel. Nem egy zseb atomerőmű, és pont ezért jó! Az a telefon használatra lett tervezve, az egész WP használatra lett tervezve (sokan azért szólják le, mert csúnyák a csempék, stb.., de ez pont azért van, hogy ne ''haljon'' meg a telefon 1 év után).


A kamera.. legjobb! Ilyenek miatt szeretem ezt a rendszert.

Azt kell, hogy mondjam ha telefont veszel, akkor a WP-t tudom elsőkézből ajánlani, de ha mégsem tetszene személyes okokból a gép, akkor android frontot egy-két komolyabb példányt ne hadjunk ki a sorból. Meg kell említsem, hogy zöld robotos masinából csak stock ''cuccot'' érdemes választani, pont a hülye fekália felületek miatt, okés, hogy csili-vili az egész, de van, amikor valamit-valamiért alapon kell gondolkodnunk...


Konkrét andoidokból a Motorola, illetve a Google ''mintaeszközei'' a legjobbak szerintem. A stock anndroid, a jó support, semmi felesleges ''kinézeti'' baromság, mellesleg jól néznek ki, és jó minőségű összeszerelés, jó.. nem olyan szép design, mint a HTC One M8 (ez szubjektív), de fasza. :) Ezek szerintem a Microsoft termékek mellett a legfelhasználhatóbb.


Végszóként még azt mondanám, hogy ne az alapján dönts, hogy az alkalmazás ''boltokban'' mennyi app van, hanem a fent leírtak alapján, ha egy jó, akár évekre kellemesen felhasználható telefonra vágysz!

2015. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 kérdező.. ***** válasza:
88%
Az utolsónak nagyon igaza van.
2015. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
29%
Kivéve a stock Android körüli imádatot. Az LG felhasználoi felületével például nincs semmi gond.
2015. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 kérdező.. ***** válasza:
100%
De ugyanúgy belassul mint samsung vagy a sony.Egyedül a stock android ami nem lassul be nagyon sokáig.Ez tény,el kell fogadni.
2015. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mondjatok már légyszi pár telefont ami max 70 000 és ilyen stock android rendszere van
2015. febr. 6. 17:37
 17/27 kérdező.. ***** válasza:
45%

Moto G 2014:

[link]


Tegnapelőtt jött meg rá OTA-n az android 5.0.2 amit egyik 70k-s teló sem kap meg.

2015. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
félek a motorolátol :(
2015. febr. 6. 18:30
 19/27 kérdező.. ***** válasza:
45%

Miért?Mitől?A megbízhatóság és a gyorsaságtól?Nézd meg a saját fórumját: [link]

Egy ember sem írt még olyat hogy valakinek baja lett volna vele.

2015. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
meg hogy az aksija se kivehető
2015. febr. 6. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!