Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külfödről hívnak engem...

Ha külfödről hívnak engem mobilon az nekem is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
igen
2008. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
Miért kerülne neked pénzbe? Te nemtudhatod hol tartózkodik a hívó fél,neked teljesen ingyenes a magyarországon fogadott összes hívás,akárhonnan érkezik is az!
2008. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Tévedés! Nem kerül semmibe.

Ha te hívsz magyar szoldáltatónál lévő számot akkor is csak belföldi hívásdíjat fizetsz, a többit a hívott fizeti.

Lásd roaming szolgáltatás díjak!

2008. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
neked dehogy kerül pénzbe,mivel magyar hálozatú a telefonod,és itt is fogadod a hivást,csak akkor kerülne pénzbe,ha magyar hálozatú teloval te is vhol külföldön tartozkodnál:)
2008. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

kedves, mindent nagyon jól tudó barátaim!

lehet, hogy ti azt hiszitek, hogy igazatok van, de azért nem kellene szegény kérdezőt butaságokkal etetni.

ez nem "én azt hiszem" kategória - talán meg kellen nézni egy számlát... én megnéztem a magamét és mit látok?

- fogadott hívás külföldről (48 mp) - 59,- ft

- fogadott hívás külföldről (2p 23 mp) - 177.- ft

- fogadott hívás külföldről (59 mp) - 59.- ft

.........

a tények bizony makacs dolgok - fizetni kell a külföldről fogadott hívásért...

ha valamit nem tudtok, akkor legalább ne legyetek magabiztosak :)

2008. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

az előző vagyok...

azért kíváncsi lennék, hogy aki lepontozott, milyen alapon vonja kétségbe a tényeket...

2008. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
Olyan alapon,hogy az én számlámon nem jelenik meg,és nem fizetek érte!
2008. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bagab válasza:

Gyakori kérdések a Telenor oldaláról [link]


Ismeretlen nemzetközi számról hívtak. Kell ezért fizetnem?


Az ilyen eredetű hívások már ismertek előttünk. Különböző internetes oldalakon is terjednek olyan hírek, miszerint bizonyos hívások fogadása során a hívott fél számláján kimagasló számlaforgalom jelentkezhet. A hívás esetleges fogadásával azonban számlaforgalom nem keletkezik. Az egyes esetek kapcsán felhívjuk ügyfeleink figyelmét, hogy ha ismeretlen külföldi számról kapnak hívást, ne hívják vissza.

2016. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!