Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon: az...

Melyik a jobb telefon: az Alcatel C701 vagy a SonyEricsson W300i?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék,melyiket ajánljátok: C701 vagy W300i.Mostanság vennék telót de nem tom meliket.Árban se akarok feljebb menni,max.: 20e-ig.Ezek Vodafonos árak,nem akarok szolgáltatót váltani,nomeg használt telót sem.

Előre is köszi.


2008. aug. 24. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én a sony ericssont mindigis előnyben részesítettem, nekem w610i-m van és nagyon meg vagyok vele elégedve!
2008. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
én szerintem is a sony ericsson jóval jobb és megbízhatóbb ..
2008. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Évekig Alcateleim voltak, de már bánom! Most Sony Ericsson w640i-m van. A vodafone-nál vettem 20000-ért, 25-ről volt/van leárazva! Van rajta mp3, rádió, fényképező, video... Nagyon szeretem! Ajánlom neked is!
2008. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem sokáig siemensem volt,az se volt rossz,de sony ericcsont kaptam,és nekem nagyon tetszik!valahogy sok lehetőséged van vele,mármint sok mindent tud,és játékokat is viszi.Egyetlen hátránya a gombokkal van:elromlikt a főgomb egy-két éven belül (amivel lehet oldalra és le-föl mozogni).
2008. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor valszeg maradok a sonynál,bár volt egy-két alcatelem és meg voltam velük elégedvel,strapabírók voltak,értem itt a kézből kiesést.De hát nem lehet leragadni egy típusnál,lépni kell tovább,a héten lehet meg is veszem.
2008. aug. 25. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az alcateles válaszoló. Nekem se az vol vele a baj, hogy széttört, jól bírta a kopanás! Csakhát 2 év után az agya szétment! Az új alcateleim hiába tudtak többet, mint a régi, nem bírták úgy a starpát! Amúgy a sony középső gombja csak akkor megy szét, ha joystickos!!
2008. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az igazság,hogy nekem is volt egy alcatelem(535) aminek elmentek "otthonról".Letöltés közben kikapcsolt azóta úgy van,ennek már vagy 2 éve.Ezért is tettem fel ezt a kérdést,mert ekkor elbízonytalanottam kicsit ennél a típusnál.
2008. aug. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!