Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Youtube alkalmazásban a...

Üdv. Youtube alkalmazásban a video lejátszás mindig leáll pár másodperc után. Ötlet?

Figyelt kérdés
Az android tableten gyári visszaállítást csináltam. Ha a youtube alkalmazásban elindítok egy videot akkor az pár másodperc után leáll, elinditom majd ujra leáll... Böngészőben sem tudok videot nézni. Probáltam ujrarakni az alkalmazást de az se segített. Valaki találkozott már ezzel a problémával?

2015. márc. 29. 21:54
 1/5 anonim válasza:
Az internetkapcsolattal minden rendben? Asztali gépen akadozás nélkül megy a Youtube?
2015. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem frissebb verzió kéne a lejátszóból, nekem olyankor helyre szokott jönni, de én nemtom:)
2015. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

több verziót is próbáltam de mindegyiknél ugyanaz.

a nettel sincs gond. több hálózatot is probáltam.

De mindig akkor áll le a video amikor frissíti az alkalmazás a találatokat vagy a javaslatokat, villan egyet a találati lista és leáll a video

2015. ápr. 10. 10:09
 4/5 anonim válasza:
Hátha még más erre téved:ugyan ez a problémám volt nekem is, kiderült, hogy túl kevés hely volt a telómon és az okozta a gondot. Törölj pár felesleges videót/képet.
2021. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Három dolgot szoktam csinálni ilyenkor, amitől eddig mindig megjavul.

1. Beállitásokban az eszközkarbantartóban lefuttatsz egy optimalizálást.


/ha nem lett jó/


2. Alkalmazásokban kiválasztod a youtube-t majd a tárhelynél törlöd a gyorsítótárat.


/ha nem lett jó/


3. Kilépsz a Youtube-ból, és néhány másodpercre kikapcsolod a mobilnetet a gyorspanelen fenn, majd visszakapcsolod.

2023. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!