Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég lesz ez a tárhely?

Elég lesz ez a tárhely?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy iPhone 6-ot 16 GB-osat és az lenne a kérdésem hogy ez a tárhelyelég lesz a használathoz?

Nem fogok rá tenni szár meg száz játékot meg alkalmazás, csak egy pár hasznosabb appot meg max. egy játék de az se a legnagyobb tárhelyet igénylőt.



2015. máj. 3. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
átlag használat mellett elég, nekem anno olyan 8-9 giga szabad hely volt olyankor. ami után nekem nem lett elég, az a videózás, az gyorsan megtöltötte.
2015. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te tudod hogy mennyi hely kell neked. de ott a felhő, oda feltöltheted a képeket, videókat és úgy biztos elég lesz. de én inkább egy 64 gigásra ruháznék be, biztos ami biztos.
2015. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minimum 64gb kell szerintem, zenét gondolom azért tennél rá...


Úgy lett volna a jó, ha 16gb helyett 32-es lenne de azt nem csinálták

2015. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elembol, tarhelybol soha nem eleg!


Nekem meg egy regi, 16GB 4S van, de ha veszek uj telot tutti a legnagyobb kapacitasut veszem.

Kompromisszumot kellett csinalnom egy csomoszor. En pl. az osszes zenemet maximalis minosegben konvertalom, ami sokkal tobb helyet foglal mint az iTunes alap konvertalasi beallitasa. Plusz rengeteget fotozok napkozben, mert nem irok jegyzeteket, ha meglatok valamit lefotozom, kesobb emlekeztetonek azt hasznalom.

Ha vmi program van, koncert, cirkusz, kirandulas, elotte mindig emlekeznem kell hogy levegyem a fotokat a telorol, hogy legyen hely, mert ha elemugrik egy ufo amit le akarok videozni, ne az legyen, hogy upsz nincs eleg hely... Ha tobb napra megyunk kirandulni, egy csomo zenei albumot is leszedek, hogy igy szabaditsak fel meg tobb helyet, mert kirandulasra nem viszem a szamitogepet, ugyh nincs letoltesi lehetoseg.


Hidd el, lehet hogy most fajni fog mert dragabb, de kesobb sokkal kenyelmesebb lesz, hogy nem kell azon ragodni, hogy mit torolj le, hogy felszabadits egy kis helyet.


(Cloud-ot en nem hasznalom, soha nem is fogom, ugyh marad a szamgepre letoltos megoldas, vagy ha van wifi, emailben foto kuldes de ott is vannak limitek :(

2015. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!