Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 perc alatt le megy több,...

1 perc alatt le megy több, mint egy%. (kb 4 perc alatt 6%). Ilyen gyorsan merül a telóm. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sőt, a töltés csak lassítja a merülést! De akkor is ha semmit sem csinálok a facebookozás és a böngészésen kívül! Ha olyan játékkal játszom, mint az asphalt 8, akkor is olyan sebességgel merül a telefonom, mint ha semmit sem csinálnék! Már teszteltem, hogy mindent kikaocsolok, a fényerőt minimumra, minden appot kilövök, a battery doctorban is leállítok mindent, a clean masterben mindent kipucolok, wifit, mindent kikapcsolok, csak a telefont hagyom "üresjáratban" úgy, hogy nincsen zárolva, tehát világít a kijelző. Szal minden kikapcsolva és akkor is olyan gyorsan merül, mint ha wifi, gps, minden be van kapcsolva és közben max fényerővel játszom az asphalt8-al max hangerőn. Érdekes...

És mint említettem, a töltés csak lassítja a merülést. Tehát kb 90%-on felteszem töltőre, használom közben a telót és egy óra múlva 80%-ra "merül le". Pedig 2000miliamperes töltőm van és az akksi 2800miliamperes.



2015. máj. 4. 23:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Android.

Vettem már új akksit, már visszaállítottam a gyári beállításokat, akkor is ez van.

2015. máj. 4. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szoftverfrissítést érdemes megpróbálni. Valami baj lehet. Ha kb 2-3 órát megy a kijelző míg 0 ra merül akkor az tűrhető.
2015. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kijelző 70-80 percet megy, ha minden ki van kapcsolva és a fényerő 20%-on. Ha böngészek közben, vagy bármi mást, akkor is ennyi.
2015. máj. 4. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet van rajta valami hülye app, ami folyton terheli. A cm sem épp a legjobb ilyen szempontból. Próbálj meg egy factory resetet, ha úgy sem akkor frissítés. Minden lejön róla, és remélhetőleg megszűnik a gyors merülés.
2015. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!