Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is hasonlóan éreztetek,...

Ti is hasonlóan éreztetek, amikor megvásároltátok az első iPhone készüléketeket?

Figyelt kérdés

Sok telefonom volt, de mindegyik felejthető, mióta iPhone 6-om van. :) Annyira igényes az összeszerelés, kellemes a fogása, szép a megjelenése, bárhol előveszem, vonzza a tekinteteket, és büszkeséggel tölt el, hogy egy ilyen telefont birtokolhatok.

Már egy hete alig bírom ki, hogy ne használjam legalább egy-két órát naponta, és annyi jó alkalmazást tettem rá, mégse lassul.


Már bánom, hogy nem gyűjtöttem évekkel ezelőtt többet, és nem iPhonet vettem.


2015. máj. 10. 23:03
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen érzésem, mikor megvettem a HTC One X-et, amit azóta is imádok :) Legközelebb pedig az M9-nek fogok ugyanennyire örülni :)
2015. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Zakathol ***** válasza:
53%
#21: örülni csöndben szoktak. Ha valaki kiírja ide hogy mekkora király amit vásárolt, azt hivalkodásnak hívják.
2015. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%

#23 Ott a pont.

Nekem a céges telóm egy iPhone 5s, és kikürtöltem bárkinek is? Nem, mert senkinek semmi köze hozzá. Tavaly vettem egy zsír új autót, 5 millió forint volt. Szüleimen kívül tájékoztattam erről valakit? Természetesen nem, mivel normális èrtèkrendem van, megfelelő neveltetést kaptam. Csak egyszer jutnánk oda hogy mindenki a saját maga dolgával foglalkozna, hacsak 5 percre is, már egy normálisabb országban èlnénk.

2015. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy belém köttök, aztán megmagyarázzátok, hogy végül is ez miért az én hibám. Köszönöm annak a kevés embernek, aki kiállt mellettem. Nekik ment a zöld kéz.
2015. máj. 12. 20:41
 25/31 Saavedro ***** válasza:
Ugye milyen elképesztő? Csak normális érvek kellenek hozzá és voilá! Csak első pillantásra tűnik nehéznek...
2015. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Komoly kisebbségi komlexusod van. Van itthon, Mac, iPad, iPod stb, de ezek csak tárgyak. Akit az tölt el büszkeséggel, hogy mások írigyek rá, annak komoly értékrendi problémái vannak ami mind a kisebbségi komplexusból fakad.


Jó az iPhone meg az iOS is, de ez amit itt láthatunk az a kisebbségi komplexus és az önbizalomhiány tökéletes példája.

Aki egy tárgytól érzi jól magát, annak bizony komoly problémája van az önértékelésével. A tárgy elveszhet, eltörhet, tönkre mehet stb. Az csak egy tárgy semmi több.

2015. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

jólvan okoska

legalább leírhattad végre valahova hogy neked mi minden van otthon... neked lehet komoly kisebbségid

2015. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

lehet hogy az iphone hossza nagyobb mint a kérdező f** és ezért ömleng itt mert tudja mivel kompenzálni...

én 24-ért vettem telefont magamnak, Nokia X és meg vagyok vele elégedve, és arra használom amire a mobilt eredetileg kitalálták: TELEFONÁLOK

az már más kérdés hogy játszok rajta néha meg filmet nézek, és milyen jó, van benne gps is ami néha kisegít.

2015. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Saavedro ***** válasza:
Hát nem tudom... Nokia X??? :D ennyi erővel inkább Lumia 520.
2015. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Nem csak csöndben lehet örülni. :) Az, hogy örülök egy telefonnak nem azt jelenti, hogy attól függök. Örülök az életemben minden apró és nagy dolognak is. Ha pedig az összegyűjtött pénzemen vettem egy általam jónak ítélt telefont, az joggal tölthet el boldogsággal. Ha szerinted ez hivalkodás, akkor legyen ez a legnagyobb bűnöm. :)
2015. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!